Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Narutp Shippuden (vagy nem...

A Narutp Shippuden (vagy nem tudom mi a neve) és a Boruto miben más a Naruto-tól?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom spoiler e vagy nem, de...


...A Naruto Shippuden a folytatása a Narutonak, bemutatja mi történik a Naruto befejezése után.

A Boruto meg a Naruto utáni generációt mutatja be, vagyis a Narutoban szereplő fiatalok (Naruto, Sakura, Shikamaru stb.) gyerekeit.

2021. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2021. ápr. 17. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egymás folytatásai, csak van több-kevesebb időbeni ugrás.


A sima Narutoban Naruto és a kortársai kistinik.

A Naruto Shippudenben már idősebb tinik.

A Borutoban meg már felnőttek, és a gyerekeik kistinik. (Ez nem is róluk, hanem inkább a gyerekeikről szól)

2021. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!
2021. ápr. 17. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Narutot azért nézed mert megszereted, a shippudent azért mert a Narutot megszeretted, a Borutot meg már csak megnézed, hogy lássad hova jut a történet.


Egyébként viccet félretéve a Naruto az alap, az egy ikonikus anime, szerethető karakterekkel, jó cselekményel.

Ennek folytatása a shippuden 3 évvel a Naruto befejezte után. Szintén jó maga a történet, vannak benne fillerek rendesen, de nagy részt azok is viccesek, meg van a maguk hangulata.


Boruto 12 évvel játszódik a shippuden után, igazából Naruto fanok körében szokás fikázni, de az első 60-70 rész után szintén egész jó kis története van kedvelhető szereplőkkel.

2021. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2021. ápr. 17. 20:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Ó, és a kérdésben elírtam. Naruto*******
2021. ápr. 17. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ős a sima narutoban is vannak jócskán fillerek! a borutot azért fikázták mert 196 részből kb 160 az filler illetve anime canon (az anime canon az hivatalos csak nincs a mangában azt azért tették bele hogy teljen az idő és addig ki építi az alap dolgokat persze kevésbé színvonalasabb persze itt is vannak jó fejezetek!)

de ahogy írták

sima naruto ott 12-13 évesek 220 rész

shippuuden 15-17 500 rész

last movie ne keress rá mert erős spoileres! ott 19 évesek

boruto na itt húzósabb mert narutoék kora nem derül ki csak borutoák kora amikor ninják lesznek (akkor 12 évesek) de maga a boruto az akadémiai évekkel kezdődik szóval 7-től 12 évesek)


amúgy a shippuuden a legjobb kicsit a fillerek lerontják de maga a fő vonal nagyon színvonalas és összetett (persze vannak hibák főleg amikor csak narutora és sasukéra koncentrálnak és sok más karakter nem tud kibontakozni! persze kivétel az ellenség azok nagyon jó karakterek lettek)

2021. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8-as igen tudom, de nekem legalábbis valahogyan a Naruto-s fillerek kicsit jobban emészthetőek voltak, vagy jobban szórakoztatták (nem chunin vizsga összefoglalós tv-s bohockodas mert az valami undorító időhúás volt :D) lehet mert még kisgyerek koromban láttam először. Naruto-ban meg a Shippuden-ben is kB 40%-a az epizodoknak filler.


A Boruto, hát igen ott tényleg ez a szám inkább 80%, mondjuk engem leginkább Boruto személyisége idegesített az elején, de a Momoshikivel vívott harc óta sokkal kedvelhetőbb lett.

2021. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Boruto-ban már megtalálhatóak a modern kor vivmányai, amiket én személy szerint, hiányoltam a Naruto-ból, annál is az volt az alap felállás, hogy ez nem egy középkorban játszódó nindzsa történet, de ezt valahogy elhagyták, ami kicsit böki a csőrömet.
2021. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!