Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok Sousei no Onmyoujihoz...

Tudnátok Sousei no Onmyoujihoz hasonló animét?

Figyelt kérdés
Akció-fantasy animét, lehetőleg erős romantikus szállal (szóval nem Fairy Tail, Naruto, vagy a többi mainstream dolog, ahol a romantika alig kap szerepet). Köszi! :)

2021. ápr. 18. 16:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

igen megint én eszembe jutott még egy nagyon jó! :D

1-2 kínai anime amiknek van japán szinkronjai (az egyiknek csak a 2.é vadig)

fox spirit matchmaker szerintem ez egy nagyon szép anime és nagyon egyedi egy elég erős története van röviden arról szól hogy van egy youkai kitsune "cég" akik azzal foglalkoznak hogy újra egyesítik az ember-yokai párokat

ugye az ember max 80 évet él míg a yokai több 100-at és vissza hozzák a reinkarnálodott emberek emlékeit a két főhős is ilyen és elég sok történet véres-szomorú véget ért van benne akció is bőven

a másik a hitori no shita lényegében kung fu chi anime ":D

románc az lassan halad de elvileeg a 3. évadban kezdenek a dolgok legalábbis ordít róla hogy lesz benne már az első évadnál is (bocs ezt nem tudom pontosan minden esetre egy érdekes harcművészeti anime amiben biztos ki lesz bontva a kapcsolat)

my cultivator girlfriend (igen borzalmas cím) ez full kínai szinkronos nem rossz érdekes megint chi-n van a lényeg de csak emberek vannak benne kissé furcsán jöttek össze szerintem a főszereplők


vissza japánra kissé bizarr de elég jó

sankarea nem lövöm le mert lényeges az a dolog ami történik benne

2021. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!