Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Rendeltetek már libristo-ról...

Rendeltetek már libristo-ról mangát?

Figyelt kérdés
Azt kaptátok amit rendeltetek? Mennyi idő alatt szállították ki?

2021. ápr. 19. 10:11
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Nem éri meg
8 szavazat
 1/2 anonim válasza:
100%
Én még április 7.-én adtam fel a rendelésem, várható időpontra 04.29-05.04 írt, tegnap jött meg a mangám, teljesen hibátlanul. Talán ma is rendelek, kíváncsi lennék, mert 2 manga amit szeretnék nincs készleten, érdekelne, hogy így is megjönne-e. Én az idegi tapasztalataim alapján ajánlom.
2021. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mangát még nem (pedig jó ötlet lenne), de más könyveket igen.

Az elején én is szkeptikus voltam, mert hallottam olyan rémhíreket, hogy összecserélik a csomagokat és hasonló.

Tegnap jött meg a rendelésem és minden rendben van a könyvekkel. Kemény egy hónapot vártam rá, mivel külföldről szerzik be a kiadványokat és onnan szállítják. Ha nem fontos szempont, hogy egy héten belül kézhez kapd és tudsz várni, akkor teljes mértékben megéri, mert csomó olyan (jellemzően idegen nyelvű) könyv van ott, amit itthon sehol nem kapnál meg.

2021. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!