Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki szerint lett még a Boku no...

Ki szerint lett még a Boku no Hero Academia 5.évad 1.része szánalmasan gyenge?(Tovább nem néztem,ez nagyon lesokkolt)

Figyelt kérdés
Nem csak az a semmit mondó "harc",az a tipikus minden karaktert ki akarunk használni ÉS ÚJRA BEMUTATNI MINDEGYIKET(mintha nem 4 évadon keresztül ismernénk őket),de még olyan csálé szemeket rajzoltak szerencsétleneknek, hogy rossz volt nézni. Borzalmasan romlott a rajzolás IS. Meg se tudom fogalmazni mit akarok írni,ez k**vára megütött.

2021. ápr. 22. 01:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

megse néztem az 1. részt, egyrészt mert filler, a végét nem beleszámolva, másrészt ugyan olyan gyenge, mint az előző évadok 1./0. része


számomra pihenőpályán van kicsit, mivel semmi kedvem megint azt nézni, ahogy a diákok püfölik egymást, ha beindul a másodikfelére, akkor majd folytatom

2021. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ehh, azért lett "gyenge" mert ez egy bemutató epizód volt. Minden évad elején eddig volt egy. A rajzolás valszleg azért nem olyan jó mert egy filmen dolgoznak. Szerintem a többi részbe ami eddig ki jött, feljavult, és az animáció is sokkal jobb lett. Nekem öszintén be jött az ilyen nyugisabb rész ahol mindenki boldog, de csak valószínűleg azért mert a manga eléggé megviselt :')
2021. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyedül vagyok vele, de nekem tetszett. Benne volt Tamaki, akkor csak jó lehet (//>////<//)
2021. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2. Eh...Attól még sz*r volt.(Még az elvileg vicces részek is,inkább egy keveredett,cringelő röhögést hoztak ki belőlem,pedig általában szeretem a humorát.)

Én nem emlékszem arra,hogy évadonként lett volna ilyen,de valszeg akkor csak jól integrálták bele a fő szálba.

3. Tamakit bírom,azt hogy Mirio-tól "függ",nem.


Plusz kérdés.

Ha tudták,hogy nem tudják olyan minőségben hozni ezt a bizonyos részt, minek csinálták meg?

2021. ápr. 22. 09:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert kellett valami.
2021. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

(2-es vagyok)


A 2.évad elejére pontosan nem elmlékszek hogy mi lett volna. Viszont tudom hogy az évad közepére beszúrtak egy részt ahol Tsuyu volt a központban.


A 3.évad elején azaz úszós versenygés volt. A közepére is talán be raktak valamit de már nem emlékszem.


A 4.évad elején pedig egy újságíró (?) látogatott el hozzájuk. És ezen kívül még volt egy küldetéses rész.


És hogy miért csinálnak ilyeneket? Ehhh, talán hogy ki egészítsék az évadokat hogy ne legyenek túl rövidek meg hogy egy értelmesebb ponton érjen véget.

2021. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6. Valahogy azok tetszettek és beleillettek a sorozatba,legalább is nem problémáztam rajta.


Kár volt a mostaniért,nagyon kár. :(

2021. ápr. 22. 11:22
 8/14 A kérdező kommentje:
Tovább néztem... A többi rész sem túl meggyőző.. Csalódás.
2021. ápr. 22. 13:35
 9/14 anonim ***** válasza:

(2-es vagyok)

Mi nem tetszett bennük?

Nekem személy szerint tetszenek, de az a kör amibe Izuku lesz... Az valami ✨👌. Mondjuk lehet az emberek majd nagyon felháborodnak. xD


Lehetséges hogy neked a második fele az évadnak nagyon fog tetszeni, mert TELJESEN eltérő a hangulata.

2021. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. El volt sietve. Lassabb tempót jobb kidolgozottságot vártam,de az egész élvezhetetlenül össze volt kapva.
2021. ápr. 22. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!