Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki szerint lett még a Boku no...

Ki szerint lett még a Boku no Hero Academia 5.évad 1.része szánalmasan gyenge?(Tovább nem néztem,ez nagyon lesokkolt)

Figyelt kérdés
Nem csak az a semmit mondó "harc",az a tipikus minden karaktert ki akarunk használni ÉS ÚJRA BEMUTATNI MINDEGYIKET(mintha nem 4 évadon keresztül ismernénk őket),de még olyan csálé szemeket rajzoltak szerencsétleneknek, hogy rossz volt nézni. Borzalmasan romlott a rajzolás IS. Meg se tudom fogalmazni mit akarok írni,ez k**vára megütött.

2021. ápr. 22. 01:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azert mert nem a 11 és a 23 részes animék a megszokottak! Ennyi az egész mert ha a studio 24 részt rendelt be ezért kellett egy semmitelen filler rész ne ezen akadj fel mert a egybol visszahozta a színvonalat a folytatás
2021. ápr. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11. Én általában ilyen hosszúságban szoktam animéket nézni és még is vannak normálisan kidolgozott,kellő tempóban haladó darabok,ennyi vagy kevesebb részre lekoncentrálva.

Vegyük alapul Shinshou vs B osztály harcát. 5perc + 1 részbe beletömörítették az egészet és tele van nyomva visszapillantásokkal, amikkel még jobban húzzák az időt, ahelyett hogy kidolgoznák a karakter alap helyzetből való,fejlődését vagy érzékeltetnék jobban,hogy miért is tapasztalatlan.

2021. ápr. 23. 03:21
 13/14 anonim ***** válasza:

De maga a manga is így haladt mármint a harc

És akkor sem tudnak 23 részt csinálni mert a studio 24-et rendelt be ezt muszáj lesz megértenéd!

Ha a suliban 4 feladatott kell megcsinalni az oran te meg csak 3-at csináltál meg és arra hivatkozol hogy “de ez a 3 nagyon jó” kapsz egy jó feketét vagy egyest mert nem ez lett kérve (az megint más ha nem tudtad időbe vagy ha nem tudtad megcsinálni) de ez egy munkahely ez csak egy haosnló példa volt itt szerződést kötnek amit teljesíteni KELL!!!

2021. ápr. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 josephw ***** válasza:
Nekem tetszett
2021. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!