Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van valami olyan anime ahol a...

Van valami olyan anime ahol a szereplő viszonylag kedves volt, de egy kegyelmet nem ismerő démon lesz belőle?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 19:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Death Note talán. Mondjuk a főszereplőből nem démon lesz, de nem mindenki érthet egyet a tetteivel. Az anime során szépen lassan "átalakul", de kinézetileg nem lesz démon, csak egy ember aki egyesek szerint szörnyű dolgokat tett, mások szerint meg ő az "isten". Persze lehet, hogy már láttad ezt az animét :D
2021. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az olyan sorozat, ahol a főszereplő tényleg egy embertelen őrült lesz pozitív tulajdonságok nélkül, nem pedig 'csak' valami antihős, aki nem lép át egy határt vagy nem csap át valami megváltástörténetbe.


Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi - nem tudom, hogyan fog folytatódni, de eddig túlságosan élvezi a bosszúhadjáratát.


Grappler Baki - A történetet még nem animálták meg végig és én is talán 50 kötettel a meganimált rész után járok, de a főszereplő egyre inkább hasonlóvá válik az apjához.

2021. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A bakihoz visszaterve habár az apja “szemet” csak azokat bántja akik kiállnak ellene (persze volt egy kivétel elvileg)

A demont többhogyan is lehet értelmezni pl Anti hős vagy kegyetlenül végez az ellenségeivel

A guilty crown kb ilyen

Sasuke története is pont ugyan ilyen

A berserk története is hasonló nézd meg nagyon jó

2021. ápr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az Attack on Titan jutott eszembe a jelenlegi állása szerint :D

Death Notera is gondoltam, de ott inkább arról van szó, hogy a gyerek szerintem pszichopata, ügyelt szépen a külsőségekre, de a jelleme hideg volt.

2021. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es nem feltétlen pszichopata sajnos a legtöbb ember rosszabb is lenne mint Kira mert csak piti bosszúra használná vagy pedig erő rendszer alapján azonban kira sosem akart pénzt vagy hírnevet és csodálatot hanem végső rendet akart teremteni és valamely szinten igaza volt mert a bűnözés tényleg leállt

Persze csinalhatta volna jobban is de a lényeg pont ez hogy egyrészt igaza volt és jól is használta

2021. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"kira sosem akart pénzt vagy hírnevet és csodálatot hanem végső rendet akart"


Elég masszív istenkomplexusa volt és ez vált a vesztévé. Ha az első perctől figyelmen kívül hagyta volna az ellene indított nyomozást, valószínűleg sosem akadnak a nyomára.

2021. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!