Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kiket látnátok szívesen a...

Kiket látnátok szívesen a Borutóban, akik még nem "jöttek vissza" a Narutóból?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori emlékeim szerint Sumaru valamikor a sima Narutoban Hoshikage akart lenni, úgy ahogy Naruto Hokage, s az óta nem hallottam róla.


(Mondjuk a Boruto elején is vagyok még, s szerintem az filler küldetés is volt...)

2021. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő filler, szóval nem létezik
2021. ápr. 23. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a főbb arcok mind visszatértek.

A sok filler szereplő meg ugye nem "létezik"

Egyedül Killer Bee-t nincs benne vagy nem emlékszem hogy benne lett volna.

Viszont ő meg az hogy él e vagy sem azt nem tudom.

2021. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Chino és Fuushin mai napig a kedvenc karaktereim közé tartoznak. Ők még élnek, és a Sasuke Shinden mondhatni hivatalos, szóval szívesen látnám őket viszont.

Lehetséges spoiler:

https://www.youtube.com/watch?v=ZZn87fYcoMU

https://www.youtube.com/watch?v=96S2H_qzMlM

2021. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádnék egy tökéletes Edo Tensei Minatót és Itachit. Tökéletes Edo Tensei alatt azt értem, hogy Kabutoé sem volt perfect, mert gyengébb volt az alany, mint élő korában. Úgyhogy ezért mondom, hogy tökéletes Edo Tensei Minato és Itachi, azaz nem lennének irányítás alatt és teljes, fullos formájukban térnének vissza.


Bár kicsit furcsa is lenne, mármint szerencsétleneket 2x visszarángatták az életbe és 2x megmentették a világot. Minato annyira nem, de azért neki is hatalmas befolyása volt a dolgokba. No, mindegy. Emocionális alapon mondom, hogy Minato és Itachi. :D

2021. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jiray szamát azt a perverzet de sajna meg halt.
2021. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!