Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretitek a Dragon Ball Z-t?

Szeretitek a Dragon Ball Z-t?

Figyelt kérdés
Mostanában újra elkezdtem nézni vannak kisebb nagyobb időszakok amikor kihagyom de utána megint előveszem. Engem leköt szerintem egy mestermű és igazi alkotás. Nektek melyek a legemlékezetesebb pillanatok belőle?

2021. ápr. 29. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon szeretem. Számomra ezek:


Goku és Vegita első csatája

Goku és Freeza csatája (oké, rohadt hosszú, de izgalmas)

Cell Game (úgy egészében)

Goku harca Kid Buu-val

Mikor Vegita Future Trunks halála után rátámad Cellre. Na, ott mindig lesek, hogy Vegita azért mennyire törődik a fiával.

Majin Vegita önfeláldozása Buu ellen.

2021. máj. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sindelar ***** válasza:
91%

Son Goku és Ifjú Sátán harca Raditz-cal, és Ifjú Sátán jellemfejlődése, ami persze nem egy konkrét mozzanat volt, hanem egy folyamat. Hihetetlen jó szövegei voltak Ifjú Sátánnak, főleg, amikor Son Gohant tanította. Visszatérve a Raditz elleni csatára, Son Goku és Ifjú Sátán együttműködése különösen mókásan hatott, még poénkodtak is a szituáción.


Emlékezetes számomra az is, amikor a földi harcosok megpróbálják tartani a frontot Vegita - még az eredeti Vegitáról van itt szó, nem a későbbi, frusztrált, idegbeteg Vegitáról - és Nappa ellen, amíg Son Goku meg nem érkezik. Nagyon izgalmas részek voltak, volt az egészben egy várakozás, egy drukk, hogy próbáljanak meg talpon maradni, amíg meg nem érkezik Son Goku, aztán utóbbi megérkezése után jöhetett az emelkedett elégtétel a gonosztevőkkel szemben.


Jövőbeli Trunks megjelenése. Az elképesztően elnyújtott Dermesztő-sztori után üdítően hatott az ő megjelenése, ahogy nem gatyázik, nem húzza az időt, hanem semmi perc alatt elintézi Dermesztőéket. Igazi felüdülés volt az ő fellépése, miután a történet meglehetősen ellaposodott és kiüresedett a Dermesztő elleni küzdelem üresen kongó részei után (a kettő közötti Garbig jr-os részeket is kellően megfelelő időben lezárták időhúzás helyett).


Emlékezetes volt számomra, ahogy Vegita elintézi C-19-et. Amikor Vegita és Jövőbeli Trunks összevesztek, mert Vegita hagyni akarta, hogy Cell felzabálja az androidokat, azon majdnem lefordultam a székről röhögés közben. Vegita önfeláldozása Bubu ellen pedig kifejezetten katartikus volt.

2021. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom megunni. Rég elmúltam 30.
2021. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szeretem. A sima Dragon Ballt végigszenvedtem, aztán 100 rész után abbahagytam a Dragon Ball Z-t mert sablonos, unalmas anime.
2021. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!