Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részes a Kakegurui?...

Hány részes a Kakegurui? Netflixen magyar felirattal fennt van az összes rész? És családdal nézhető? A szüleim nem fognak kitagadni, ha együtt nézzük ugye?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

A szüleiddel inkább ne nézd. Az első pár valamelyik részben egy csaj maszturbál benne a lányvécében.


Amúgy igen, végig fent van Netflixen magyar felirattal.

2021. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ,hogy mennyire szeretik az őrült cuccokat és bírják az ecchi warningot. Ha most látnak először animét, akkor én nem ajánlom ezt kezdésnek.
2021. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát elég szigorúak és még nem nagyon látták animet. Rendben akkor egyedül nézem, mégegyszer köszönöm!
2021. ápr. 30. 19:31
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4!


1. Nem láttam, szóval nem tudom, mi van benne.


2. Nem "megnézettetni" akarom velük, hanem közösen sorozatot nézni, ami nem olyan durva anime és ők is élvezhetik.


3. A Netflixen vannak animék, tehát teljesen nyugodtan lehet rajta őket nézni, mert a készítők is így tartják jónak, hogy mindenki igényeit kielégítsék.


4. Én nem gondolok magamra idiótaként, csak mert sorozatot szeretnék nézni egy sorozat nézésre alkalmas szolgáltatáson.

2021. ápr. 30. 19:54
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
A Google fizetős, hogy nem tudod megnézni, hány epizódos?
2021. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha a szüleiddel akarsz animézni, a Ghibli Stúdió filmjei között nézelődj! A vándorló palota, Chihiro szellemországban... Még magyar szinkron is van hozzájuk (bár nem tudom, hogy a Netflixen fent vannak-e).
2021. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

ha nem lennél ekkora álszent... értem én hogy muszáj kötekedni hogy megmutasd te vagy itt a jani de átlátok a passzív agresszív rejtett kötekedéseden...! amúgy nem értem mi is az ellentmondásos? valamelyik fogaskerék nem megy rendesen nálad vagy mi?

ha szerinted az normális hogy szülökkel akarunk nézni egy full ecchi animét amiben a főszereplő folyamatosan elélvez mikor nagy tétben szerencsejátékozik meg pár szereplő maszturbál is közben akkor veled is komoly problémák vannak!

az értelem megkérdőjelezése itt csak a te írásodban van!

2021. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

"Nezflix meg nem animekre való te idiota"

"azért vagy idióta mert egy full ecchi animét akarsz nézni apuval és anyuval!"

Hát akkor olvasd el mégegyszer, légyszíves.

Ha nem megy segítek.



1. Azért idiótáztad le,mert állításod szerint a Netflix nem animékre való.

2. Itt még azt írod,hogy azért idióta, mert a szüleivel akarja megnézni. :DD


Hehehe te kötekedsz én kijavítalak, mivel nem szeretem az értelmetlen szitkozódást, mert a kérdező nem érdemelte ezt ki. Sajnos ma már olyan könnyen használnak,ilyen "lekicsinyítő" jelzőket mindenkire, hogy fel se fogják, hogy tulajdonképpen mit is mondanak vagy kire mondják. ^^'


Azt,hogy kinél mi a családi program, házanként változik. Van aki élőszereplősben nézi(megjegyzem elég sok elhíresült filmben van), van aki még animében,ugyan ezt az ecchi kategóriát. A szülők felnőttek és ha gyerek érett és ízlésüknek megfelelő, akkor nincs is ezzel semmi gond.

2021. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Kussoljatok már. Ha vitatkozni akartok, menjetek privátba.
2021. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
13. Figyelj a kérdésére már választ kapott és ezen belül,már mint a témán belül felvetődött egy ellentét és most ezt vitatjuk meg,ami még mindig ehhez kapcsolódik. A kommented ez által irreleváns.
2021. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!