Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A szemetekben milyen a tökélet...

A szemetekben milyen a tökéletes női karakter? Ti milyet találnátok ki?

Figyelt kérdés
Anime ihletésű történetet írok, és különösen oda akarok figyelni, hogy ne írjak sablonos vagy haszontalan nőket.

2021. máj. 1. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha nem sablonosat akarsz kitalálni akkor én olyat mondanék,aki szeret enni(viszont főzni nem tud),visszahúzódó,nehezebben nyit mások felé,de nagyon kedves,érett személy,bölcsebb,szép és ápolt viszont nem annyira foglalkozik a testével(nem diétázik vagy valami),nem nagyon szereti a gyerekeket,viszont egy idő után megszeretheti őket,nem családot szeretne elsősorban hanem élni akar,sok helyre szeretne elutazni,romantikus de csak a maga módján(itt arra gondolok,hogy nem az a nyálas/hős szerelmes fajta,hanem olyan aki mélyérzésű..)...remélem valamennit tudtam ezzel segiteni.. :)
2021. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy karaktert fel kell tudni építeni, hiába mondom mondjuk, hogy a nőies(Nem ribizli), de harcos típusú karakteret bírom, meg lehet őket nagyon unalmasra is írni.
2021. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy tökéletes karakter. Sem nőben, sem férfiban.
2021. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

anime? akkor hatalmas mellei vannak, szüke, vékony nyivákoló hangja van, odavan a főhősért, és annak az arcába nyomja a melleit minimum 10 percenként. ha hentai verzió, akkor pedig mellnyomkodás helyett dugnak


ettől függetlenül legyen kedves, aranyos, esetleg kawaii, de az inkább a fiú, nem szeretem a verekedős, kaszabolós csajokat, igaz a te törnéneted, nem az enyém. a fiú hívja chan-nak a fiút meg hívja kun-nak

2021. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellennek túl nagy elvárások ide, ahogy előttem is írták már, nincs tökéletes karakter. Gondolj ki egy karaktert, akit te mondjuk kedvelnél való életbe és írd le azt.
2021. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Milyen "anime ihletésű történetet"? Valami fanfiction? Vagy valami weaboo fantázia? A történet az történet.
2021. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sablonosat írni, akkor miért kéred ki a véleményünket a kedvenc sablonjainkról?
2021. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az erős természetűeket. (pl. Mirko-BNHA, Izumi-FMA) és innentől már csak kizárásosan tudom megfogalmazni az általam kedvelteket.

Akik biztos,hogy nem:

Rajongó,erőszakosan szerelmes karakterek kizárva.(Juvia-Fairy Tail, Teruhashi-Saiki K.)

A csendes,fontos szerepet kapó, szerelmi rivális,azzal át idegesítő vidám személyiségével(Asahi-Shichisei no Subaru,Manaka-Nagi no Asukara, Minami-Assasination Classroom, Hinata-Naruto)

Tsunderék nagy átlagban(Kirino-Oreimo, Eruna-Food Wars)


Szóval jah,ha nem ilyen akkor valószínűleg a kedvencem.... Gondolom nem fog sokaknak tetszeni a lista, sajnálom.

2021. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én történetem női főszereplője amolyan átlagos lány, aki jó a sportokban, a tanulásban, szép, de nem kifejezetten népszerű. Szóval az a szerény fajta, akit nem legyeskednek körbe a többiek egész nap. A fontos helyzetekben erősnek mutatja magát, és állja a sarat, viszont ha egyedül van, elsírja magát.


Ez persze nem a tökéletes karakter. Nem is akarok olyat kitalálni, mert nem lehet/nagyon nehéz, és unalmas. Főleg azért is, mert a tökéletesség relatív. A való életben a tökéletesség része lenne az, hogy nem erőszakos. Mivel erkölcsileg az erőszak rossz, így aki erőszakos, az nem lehet tökéletes. Viszont aki teljesen ellenzi az erőszakot, az nem képes megvédeni a szeretteit sem, ami megint kizárja a tökéletességet. Tehát nem létezik tökéletes ember, és nem is kell léteznie szerintem.

2021. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

amikre figyelni kell

1. ne mutogassa magát a nő mint egy prostituált... nem kell fanservice lásd fairy tail...

2. a nőknek legyen szerepük amik hatnak a történetre és karakterekre

3. legyen árnyalt negatív és pozitív vonásai itt most azt értem hogy amivel tud azonosulni a néző illetve nem tud azonosulni! nem hiába olyan népszerű és elismert a berserk mert ott a karakterek aztán élnek!


ez a 3 fő dolog van! ha egy animében a csaj mutogassa magát az már rég rossz... ezek mind csak olyan töltelékek amik a minőség hiányát akarják kitölteni!

ha qurvás a karakter akkor legyen az de akkor ne legyen zavarban mint egy baszatlanszűz lány mikor megbámulják vagy épp meztelen lesz... :S

2021. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!