Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak engem zavar, amikor...

Csak engem zavar, amikor Rimuru- t lányként próbáljàk kezelni, az erőltetett női ruhákba erőszakolás, célzások stb?

Figyelt kérdés
Hasonlóan bosszantó számomra, amikor valamelyik hetero karaktert akarnak a másságra ráerőszakolni.

2021. máj. 1. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj engem is. Sajnálom,hogy kevesen vagyunk ezzel így. Abszolút idegesítő és baromira nem vicces, amikor női ruhába kényszerítenek egy magát kifejezetten férfinak érző karaktert. Borzalmas,általában ott szoktam abbahagyni az animét.
2021. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy onnan lehet tudni, hogy menő vagy, hogy elkezdesz cross-dress-elni is, így ja, nem sok embert zavar:

[link]

2021. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Míg ilyen emberek léteznek, mit vársz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__anime-manga__1107..

2021. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar, bár ez inkább annak tudható be, hogy nem érzem egy férfi karakternek az esetek többségében + a kinézete se férfias
2021. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Megis mit vártál? Ilyen szintet ut meg az egész sorozat... ennyi a szufla nem egy nagy murol van szo nem is egy közepesen jorol hanem egy agyon sablonozott rosszul használt dologról sajna
2021. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

#5

Te vagy az, aki folyton szídja a sorozatot, de valódi érvek nincsenek mögött és már kb. 10 ember megcáfolt? :D

Mret elég nevetséges, hogy még mindig ehhez ragaszkodsz. :D

2021. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
6-os az a 10 ember kb így cáfolt meg mint most te azaz bemondásos alapon te nyomorék...
2021. máj. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Hadd viseljen olyan ruhát, amelyet szeretne. Amúgyis, mint slime, nincsen neme, se nem férfi, se nem nő.
2021. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8- as épp ez a lényeg, ha maga szeretné..., de ő nem szeretne nőnek öltözni! Ráerőszakolják szegényre!
2021. máj. 2. 06:05
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#7

Miről beszélsz? Az a 10 ember elég részletesen elmagyarázta neked, hogy miért nem állja meg a helyét, amit mondasz.

Így viszont érthető, hogy miért mondod még ugyanazt, nem sikerült akkor se megérteni. :D

2021. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!