Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak engem zavar, amikor...

Csak engem zavar, amikor Rimuru- t lányként próbáljàk kezelni, az erőltetett női ruhákba erőszakolás, célzások stb?

Figyelt kérdés
Hasonlóan bosszantó számomra, amikor valamelyik hetero karaktert akarnak a másságra ráerőszakolni.

2021. máj. 1. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

8. Már kérdésben is utal rá, hogy nem a karakter akarja. ;)

Amúgy ez egy borzalmasan idegesítő animés klisé.

2021. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Hintalow ***** válasza:
100%
Mivel egy slime, ergó kb egy intelligens amőba, ezért gondolom egy alapvetően egyik nemre se egyértelműen hajazó (azaz androgün, ami már önmagában egy viszonylag gyakran használt jellemvonás animékben) megjelenést szerettek volna neki. Egy férfi karakter akár erőszakkal nőnek öltöztetése pedig szintén egy több évtizedes és bejáratott anime toposz, ha ki vagy tőle, akkor sokat fogsz csalódni, mert elég gyakori.
2021. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Kissé zavaró, igen. De őszintén... Azt mondja férfi, azt hiszi férfi, miközben meg már maga az egész kinézete teljesen nőies. Oké, lapos szegénykém, van ilyen a valóságba. De ha nem tudnám, meg nem mondanám, hogy van benne egy minimális férfiasság is.
2021. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%
engem nem zavart sosem, férfi volt meghalt, nem nélküli nyálka lett és egy női szereplőnek köszönhetően vehetett fel emberi alakot ami nyilván lányos lesz. valamint Tempest, Rimuru hangja Okasaki, Miho-é aki szintén nő. az lenne a fura ha 250-es kigyúrt macsó lenne ezzel a hangal
2021. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!