Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A tokyo ghoulban Kaneki...

A tokyo ghoulban Kaneki Ken-nel történik valami a 2. évad végén az animében ( gondolom ) mivel a 3. évadnak már az első részében úgy tűnik mintha Kaneki olyasmivé vált volna mint rize. A "guinx"-es csávóban él tehát meghalt. Mi történt Kanekivel?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszi.

2021. máj. 2. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy olyasmivé vált mint Rize? Rize ghoul volt, ahogy Kaneki is, ez pedig anime első részétől így van.


Egyébként rég láttam már, de ha jól rémlik Arima ugye, legyőzi és elfogja Kanekit, emiatt az egy ilyen börtönfélébe kerül. Mivel nem tudja feldolgozni az őt ért traumákat, ezért létrehozza Sasaki Haise személyiségét, így pedig nem kell szembenézni a múltjában történt szenvedéssel, és "új emberként" élhet tovább. Arima pedig igazából segíti őt, mivel benne látja a tervei megvalósulásának eszközét.

2021. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én értem mire gondolsz a Rize párhuzammal, mert ugye Rize többször is megjelent Kaneki elméjében, úgy mint most Kaneki Haise elméjében.


De itt valójában az illúzióként megjelenő Kaneki az ő régi emlékeinek/személyiségének tudatalatti előtörése. Sasaki Haise maga Kaneki (tudom, tök máshogy néz ki, de ez főleg az anime grafikájának változása miatt tűnhet úgy... viszont a haja pont azért fekete-fehér, mert kezd visszanőni az eredeti fekete szín Kaneki kifehérült hajába).


Ahogy a felettem lévő is tökéletesen leírta, Arima legyőzte és elfogta Kanekit, aki amnéziás lett és új életet kezdett a CCG-nél, mint a Quinx mentora.

2021. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!