Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime befejezése...

Melyik anime befejezése kavart fel a leginkább, amikor rájöttél, hogy nem lesz több epizód?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 02:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inuyasha (The Final Act)

szívesen néztem volna még 1-2 rész erejéig, ahogy élik a mindennapjaikat és próbálják a gyerekeket felnevelni


Bakuman (S3)

Takagi Akito kapott egy normális esküvőt, de a másik szereplőnk, akit nyomtak végig, az meg gyorsan letudták a végén és a vége is olyan kicsit eh, itt is jól esett volna még 1 rész

2021. máj. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Az összes olyan,amit befejezetlennek éreztem.
2021. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pandora Hearts... Olyan befejezetlen, hogy nem igaz :/ Generálják a feszültséget, hogy akkor vajon mi lesz, ha Oznak körbeér az órája, s erre... nem lesz semmi, mert vége az animének. Nem tudom, a manga fojtatja-e, amúgy, általában ilyenkor olvasom a mangát.


Fukumenkei Noise - de elolvastam a mangát, és nagyon haragszom a végére

2021. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persona 5
2021. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Loveless

Spiral


Oké, mindkettőnek van folytatása mangában, de akkor is...

2021. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Owari no seraph

Noragami


két kedvencem. fáj hogy sose fogják folytatni egyiket se mikor olyan mintha a közepénél lenne abbahagyva :(

2021. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: Van... hanyou no yashahime a címe, röviden felvázolja, hogy ki kivel hány méterre, hogyan teltek az éveik.

A válasz pedig a Nana. A folytatásában (manga) nagyon érdekesen alakultak az események. Kíváncsi lettem volna, hogy animében hogyan oldják meg, esetleg mennyire másítják meg. Egyáltalán nem az a bájos folytatás, mint amire én számítottam.

2021. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom miért, de nekem a The Promised Neverland kicsit befejezetlen volt, olyan szempontból, hogy ledarálták konkrétan a legeslegvégét szerintem. Szívesen néztem volna még egy-két részt arról, ahogy élik az "új életüket".
2021. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!