Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen MMORPG világú animék...

Usolti2 kérdése:

Milyen MMORPG világú animék vannak?

Figyelt kérdés
Az SAO-t,Overlord-t,No game no life-ot,Dot Hack-et és a DanMachit már kivittem. Vannak még hasonlók?

2021. máj. 4. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

.......... Gugli -> isekai anime

Nem kell napi 5x megkérdezni. Lehet nem pont te voltál, de unalmas már. Más téma esetleg? Használjátok már azt a szerencsétlen keresőt, nálunk anno 10 éve informatikán majdhogynem ez volt az első óra. Komolyan egyszerűbb itt ülni napokat egy értelmes címért, mint beírni a keresőbe? Sőt, ha szó szerint így írod be, még akkor is lesz találat.

Ha meg még az isekai szóval sem sikerül találnod, akkor megérdemled, hogy ne is nézz egyet sem. Életképtelen generáció... A hátsótokat azért ki tudjátok törölni ugye?

2021. máj. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hack://Sign

Accel World

Sword Árt Online

Overlord

2021. máj. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kyuukyoku Shinka shita Full Dive RPG ga Genjitsu yori mo Kusoge Dattara
2021. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Úgy érted hogy anime stílusú MMORPG-k?
2021. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kyuukyoku Shinka shita Full Dive RPG ga Genjitsu yori mo Kusoge Dattara
2021. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Log Horizon
2021. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
A gyakori kérdések anime rovatának legalább 70%-a, hogy ajánlásokat kérnek. 20%-a a mikor lesz második évad kérdések. 10%-a viszonylag normális, jó kérdések.
2021. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én eddig csak a SAO-t és a Danmachit láttam ami ide illene, de ajánlhatok egy oldalt amin szerintem találsz hasonló animéket. [link]


Bár nem tudom, mennyire illik ide de talán még a Konosuba.

Meg még nagyon talán a List of That Time I Got Reincarnated as a Slime, meg még a Re: Zero (ezeket inkább már csak ajánlom de fantasy világúak)


Mindenesetre inkább keress rá a felsorolt animékre, és nézz róluk kritika videót (van belőle magyar kritika is).

2021. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!