Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Overlord. Szerintetek az NPC...

Overlord. Szerintetek az NPC el fogják árulni Ainst?

Figyelt kérdés
most hogy vége lett a 3 évadnak elölről kezdtem az évadokat és a kommentekek között ment a vita erről és olyasmit is írtak hogy Albedo lehetséges hogy valami ilyesmit csinál... Én ezt mondjuk nagy hülyeségnek tartom és el is rontaná az egész animet ha saját akaratukból tennék meg. Az olyan eset már mágint más mint ami Shalltearel is történ. Szerintetek? lehetséges vagy nem fog ilyen történni?

2018. okt. 27. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

(Nem olvastam a LN-t)

Van benne valami. Én Demiurgoszra gyanakszom, mert annak ellenére, hogy ő a legokosabb, nem veszi észre, hogy Ainznak halvány lila gőze sincs arról mit kéne csinálnia. :D Szóval lehet csak kihasználja.

Albedora csak egyszer utaltak, mikor Ainz megparancsolta, hogy mentsék meg Tuaret és akkor azt mondta "Ez nevetséges " vagy valami ilyesmi. Ez eléggé árulkodó, de nem tudom még hova rakni.

Én amúgy nem tartom annyira valószínűnek, ha akarták már rég megtették volna, de még bármi lehet. (Szerintem az is érdekes lenne)

2018. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valamiért nekem az egészet hazavágná ha valami ilyesmi történne... Demiurgoszra nem gyanakszom. Szerintem csak téves következtetéseket von le abból amit Ains csinál. Albedo pedig ugye úgy lett beállítva hogy szerelmes legyen Ainsba ezért sem árulná el. De nálam még a bibi ott van hogy az összes NPC úgy lett beállítva hogy Nazarickhoz legyen hű ha jól emlékszem és nem Ainshoz. Neki csak hűséget esküdtek. Persze a saját akaratuk szerinti árulásra gondolok hogy szerintem nem lehetséges. Lehet hogy még használni fogják azt az agymosásos valamit amit majd lehet Ains nem tud olyan gyorsan és "könnyedén" megoldani mint Shallteare esetében.
2018. nov. 1. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!