Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miert akarja sasuke megolni a...

Miert akarja sasuke megolni a sajat tesveret?

Figyelt kérdés

Nem ertem h miert akarja megolni?

Elkezdtem nezni a narutot. Nem ertem ha ennyire meg akarja olni akkor miert nem olte meg kakashi siman vagy gai sensei? Ok erosek es siman megolnek barkit.



2021. máj. 5. 05:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért ölné meg Kakashi vagy Gai??? Semmi közük Itachihoz.


Amúgy azért, mert szószerint az egész családot (klánt/falut), tehát az egész Uchiha nemzedéket lemészárolta Itachi. Szerintem kifejezetten erős indok ez Sasukéra nézve.

2021. máj. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tovább nézed megtudod. Ez most egy akkora spoiler volt (pláne, ha csak a sima Narutonál tartasz), hogy kb. felesleges is már megnézned.
2021. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Csak úgy közlöm, hogy Kakashi vagy Gai még ha közük is lenne Itachihoz akkor se tudnák legyőzni. Együtt talán lenne valami esélyük de külön biztos, hogy nem.
2021. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

3-as szerintem együtt se lenne semmi esélyük.


Spoiler!!!



Sasuke is csak azért tudta legyőzni, mert hagyta magát, és félig vak volt.

2021. máj. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

!!!!!SPOILER!!!!!

A báttya megölte az egész klánját, de nem saját akaratából.

Sasuket nem volt szíve megölni ezért életben hagyta és elszökött a faluból

Egyébként itachi 13 évesen lemészárolt töbszáz embert

Értem én Kakashi meg Gai erős de Itachi 2 sharingannal is rendelkezik mellesleg nem is simák de ezt majd később érteni fogod

Később sasuke megfogja ölni őt de ő akkor nagyon beteg és még hagyta is magát

2021. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

3-as azért írtam, hogy talán. Mert hát ugye shounen animékban a barátság mindent legyőz ...khm.

De igen szerintem is nem esélyesek rá, még így se, hogy Itachi nincs a legjobb formában.

2021. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Azért nem nyerne Itachi ellen önmagában ez a két figura, mert nem csörgedezik az ereikben főszereplővér. 🤭
2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER!!!


7-es, ezt én is észrevettem. Gyakran teljesen kilátástalan helyzetből menekül meg a karakter, csak azért mert főhős, vagy fontos szerepet játszik a főhős életében. Például Sakura VS Sasori(ott igazából Lady Chyo volt, aki miatt életben maradt, de akkor is unfernek éreztem), Deidara VS Sasuke(egyszerűen fizikai képtelenség, hogy Sasuke 0.00002 másodperc alatt megidézzen egy kígyót, és elbújjon benne), vagy például Haku VS Naruto & Sasuke (két zöldfülű nindzsáról beszélünk, akik az első komolyabb küldetésüket teljesítik, Haku pedig egy gyilkológép, pláne még Kekkei Genkai is van a tarsolyában.....) . Ezekben a csatákban egyszerűen meg kellet volna halniuk, csak ugye főhősök. Naruto gyerekkori barátaiból csak Neji hal meg. Miért csak ő halt meg? Egy ninja világról beszélünk, ahol még a legkisebb küldetés is halálos lehet....

2021. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért nem magát az animét nézed meg, ha választ akarsz kapni erre a kérdésre? Hidd el, ki fognak térni rá. :D

(Egyébként Itachi röhögve legyőzné Kakashit és Gait, külön-külön és együtt is.)

2021. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy le! Sőt... Sokkal OP-bb az összes Akás, mint aut kifejtegetik, csak ha kiengednék a teljes erejüket, az egész főszereplőgárdának kuka. 🤷‍♀️
2021. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!