Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Manga szempontjából a Tokyo...

Manga szempontjából a Tokyo Ghoul vagy az Attack on Titan a jobb?

Figyelt kérdés

Tervezek venni mangát, és bár több ötletem is volt, ez az a kettő közülük, aminek mindegyik kötete fent van jó áron ott, ahol néztem.

Mindkét animét már láttam,

újra is néztem és nagyon szeretem.


A kérdésem az lenne, hogy a MANGÁT nézve melyik a jobb? (Miért?)


(Ha lehet, választás szempontjából olyanok írjanak, akik mindkettőt olvasták, viszont ha te csak az egyiket, arról is írhatsz véleményt, az is segít)


Előre is nagyon szépen köszönöm ^^



2021. máj. 6. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tokyo ghoul
2021. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

A Tokyo Ghoult nem olvastam, de hallottam, hogy az jelentősen jobb, mint az anime.


Az Attack on Titan mangája nekem nem tetszett. Egyrészt nagyon zavaros a rajzolása, másrészt egy bizonyos fejezettől kezdődően a manga totálisan megváltozott, szerintem egy rossz irányba.


Ezek alapján én inkább a Tokyo Ghoul mangáját venném meg. Talán még könnyebb is azt beszerezni, mint az Attack on Titan mangáját, de ebben nem vagyok biztos.

2021. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az AoT-ot jobban szeretem, de annak - főleg az elején - nem túl szépek a rajzai.
2021. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, ezekről már hallottam, viszont mindkettőbe beleolvastam (nem olvastam végig direkt) és személy szerint nekem mindkettő teljesen elnyerte a tetszésemet minden téren, emiatt is vagyok most ennyire döntésképtelen ^^”


(Egyébként mondanám, hogy akkor valami teljesen mást rendelek, de azokból, amiket most rendelnék esetlegesen, a többi vagy nem elérhető teljesen, csak össze-vissza, vagy nem angolul van :”D)

2021. máj. 6. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Libristo oldalon nézegess.

A Death Note-ot szerintem meg lehet rendelni ott, habár várni kell rá, de ez szerintem minden oldalra igaz, ha ebben az országba akarsz mangát rendelni. :D


Elég sok manga található ezen az oldalon és soknál az összes kötet megvásárolható.

2021. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen-igen, ott néztem, lesz is bőven mik közül válogatnom :D


Ki is néztem párat már későbbre, viszont volt/van egy listám olyanokból, amiket azoknál előbb vennék meg és sajnos a többinél vagy több nem volt elérhető, vagy fent sem volt az oldalon, vagy fent volt, de csak olyan nyelven, amit nem beszélek :(

2021. máj. 6. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mind a kettő mangát nagyon szeretem, de ebben az esetben én is a Tokyo Ghoul-ra szavaznék, mert eléggé elüt az adaptációtól (jobb szerintem a manga mérföldekkel, és sok más ember szerint is), így valamennyire új lenne az élmény, még akkor is ha már láttad és szereted a TG-t. :D


Ráadásul ezt úgy mondom, hogy az első 10 kötete nekem is megvan angolul, nagyon szeretem őket. (Book Depository-tól rendeltem pár éve)


A Death Note mangát én is melegen ajánlom, fantasztikus a rajzolása is, meg a sztori is kicsit részletesebb az animénél.

2021. máj. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, rendeltem! :D
2021. máj. 10. 07:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Szintén még a Tokyo Ghoul-hoz kapcsolódva, valaki esetleg nem tudja, honnan tudnám beszerezni az első kötetet, hol van készleten?😅
2021. máj. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!