Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Shikamaruhoz hasonló karaktere...

Shikamaruhoz hasonló karaktereket ismertek?

Figyelt kérdés

Aki nem foglalkozik a dolgokkal, csak ha muszáj

Van ilyen főhős amúgy?



2021. máj. 7. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Oreki a Hyouka animéből
2021. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy lusta disznó, aki még akkor sem emeli meg a seggét, ha éppen kedve van rá: a leírás tökéletesen passzol Tomoyára a Clannadból.


Az, hogy zseniális stratéga, és kiemelkedően intelligens, erre az oldalára Light jut eszembe a Death Note-ból, Lelouch a Code Geassből, vagy Edward a Fullmetal Alchemistből, bár neki nem a stratégiai gondolkodása a legerősebb.

2021. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Kenma a Haikyuu- ból egyenlőre ő jut eszembe az előttem leírtakon kívűl
2021. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi lusta dögöt keresel, akkor ott van Asakura Yoh a Shaman Kingből (azt hiszem, 2004-ben jelent meg az első anime, de nemrég indult a remake-je, úgyhogy most hétről hétre, csütörtökönként jönnek ki folyamatosan az új részek), ő főhős, de egyrészt nem 200-as IQ-val megáldott stratégaként van jelen a sztoriban, másrészt kedvesebb/barátságosabb/mosolygósabb, mint Shikamaru, de neki is nagyon higgadt természete van.

Illetve Sokka személyiségének (az Avatarból) szerintem van egy elég erős Shikamaru vibe-ja, az intelligenciája is magas, amit harcban jól kamatoztat, csak ő nem main protagonist (ettől függetlenül a főszereplők között van), illetve az Avatar sem anime hivatalosan, bár a világa erősen inspirálódott a japán kultúrából, plusz úgy tudom, hogy a készítői között is van japán.

2021. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre csak:Iruka

Személyisége és külsőre : Shikadai(fia), Shikaku(apja), Sokkát említették előttem, nyilván rá is.

Meg nekem ez a beszólogatós, letojom flegmaság, "csak akkor teszem oda magam, amikor kell" hozzáállás Soul Eater Evansra is emlékeztet (egyikük se jó tanuló, ami a teszteket illeti (mert lusták készülni), a harcban mindketten magabiztosak és intelligensek, Mindkettőnek van egy szőke, határozott lány, akivel shipelik)

2021. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Saiki Kusuo
2021. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Shikadai
2022. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!