Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Death note filmekről vélemény?

A Death note filmekről vélemény?

Figyelt kérdés

Van elvileg egy két részes anime film, ami elvileg nagyon jó, de sehol nem találom.. Hol lehet megnézni? És milyen?

Vannak elvileg régebbi japán adaptációk, azokat érdemes nézni?

És van egy új, 2017-es, ami elvielg nagyon rossz lett. Tényleg ennyire el lehet rontani egy Death note filmet? Főleg L karakterét?



2021. máj. 10. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

2006-ban egy két részes élőszereplős japán film készült. Animefilm nincs! Szerintem te erre gondoltál. Nekem nagyon tetszett, többször nézős, bár nem viszi végig a mangát. Szerencsére.


[link]


A 2017-es amcsi borzalmas meg bottal sem érdemes piszkálni.


Ezen kívül 2015-ben kijött egy 11 epizódos japán élőszereplős verzió, ami eléggé átírja a karaktereket, meg pár cselekményt. Azt is ajánlani tudom, mert bár nem mangahű, de van eleje-közepe-vége. Megváltoztat jó pár eseményt, meg karaktert, mégis roppant élvezetes.

2021. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Umm, anime film nincs hozzá, van maga az anime meg egy special és ennyi az egész. A netflix csinált belőle sima filmet, szerintem japánban is készült 1 vagy 2, de más nincs
2021. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van belőle sorozat, amiből készült két összefoglaló film pár új jelenettel, élőszereplős filmként van kettő, ami a mangát dolgozza fel, egy L-es, aztán filmes folytatás (ebben van Light fia), amihez három részes minisorozat is készült; meg ugye a Netflix-es film.

Anime sorozathoz és a két összefoglalóhoz van szinkron, ahogy a mangát feldolgozó két filmhez is. Ezeket keresed?

2021. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! 3 igen ezeket kerestem köszi 💞
2021. máj. 11. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Death Note: Egy új világ istene

Death Note: L örökösei

A két anime film, fenn vannak a neten csak rá kell keresni.

2021. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!