Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok ezekről a filmekről...

Imádlak te kérdése:

Mondanátok ezekről a filmekről véleményt?

Figyelt kérdés

A bűn éjszakája

Démonok közt

Los angeles -i tündérmese

Bajos csajok 1,2



2013. szept. 22. 15:21
 1/6 Szasa93 ***** válasza:
A bűn éjszakájának nagyon jó története van, de a kidolgozása nem a legjobb. Érdemes megnézni, mert elgondolkodtató, érdekes tapasztalat. A többit nem vágom.
2013. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a démonok közt nagyon para
2013. szept. 22. 17:19
 3/6 anonim válasza:
A Bajos csajok 1 még elmegy,de a 2 nagyon rossz,teljesen lemásolták az első részét.
2013. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi akklr ezt nem nézem
2013. szept. 22. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
A Bűn éjszakája:A történet nagyon jó!Érdekes feltételezésen alapszik,bár el sem tudom képzelni mi lenne itt nálunk....Pontosabban nálunk haszonszerzés céljából mészárszékké válna az ország és elnéptelenedne.Az Amerikai változat nem ilyen "kirablós". Szerintem izgalmas,és nagyon jó film. Démonok közt:Hát már jó rég láttam (még felíratosan)Itt meg van minden....Egy kis "ördögűzős"egy kis "paranormal actyviti-s",szellemek,démonok,"vadászok" minden.Nagyon jó film ez is,de álmatlan éjszakákat azért nem okoz.Nem annyira frászos mint amennyire beharangozták,de minden féle képpen jó és megnézendő film.A másik kettő nem érdekel.
2013. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi én nagyon megilyedtem az ördögök közt töl de te elhiszed hogy igaz ?,
2013. szept. 23. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!