Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak olyan animék amik...

Vannak olyan animék amik izgalmasak, de nincsenek benne vallássokkal kapcsolatos témák?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek ami izgalmas, de nem csak rossz dolgok történnek benne hanem jó dolgok is

és nem vallással kapcsolatos.

(Ha viszont csak max egy-két rész szól a vallásokról nem akkora nagy baj de ha lehet inkább olyat néznék amiben nincs)

(nem szeretem a túlságosan lehangoló animéket.)

A válaszokat előre is köszi!🙂

Ja és leírom eddig miket láttam hátha segít:

*Boku no Hero Academia

*Naruto(de viszont ez nem annyira jött be nekem)

*The promissed Neverland (még csak a 2. résznél tartok és háááát.... ezt nem feltétlenül tervezem végignézni.)

Inkább az elsőhöz hasonlót keresek.



2021. máj. 13. 13:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

8. anonim:

Bocsi elírtam.😅

Na szóval legyen izgalmas (lehet véres is) de legyen benne jó dolog is (mármint vicc is)

2021. máj. 17. 17:08
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezzel az a gond, hogy nem tudom neked mi az izgalmas. Mert nekem izgalmas az, amin agyalni kell, de lehet hogy az neked unalmas lenne. Mert írhatom én neked a Ghost in the shellt, (NEM az élőszereplős filmet, az le van butítva,) Ha te arra nem vagy vevő.
2021. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát pl. a Shonen animéket.

(bocs ha rosszul írtam😅)

2021. máj. 27. 10:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!