Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A "Slayers - A kis boszorkány"...

A "Slayers - A kis boszorkány" szerintetek miért volt annyira népszerű Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én anno véletlenül kapcsoltam rá Cool TV-n, és rögtön megfogott a maga fantasy-világával, a karaktereivel (na meg a rímekbe szedett varázsigéivel :), néztem is tovább a Minimax este 8 utáni csatornán, az A+-on, majd az azt felváltó Animax-en (Zelgadis örök kedvenc marad).


Nálatok?



2021. máj. 14. 17:23
 1/8 anonim válasza:
Én egy részt sem láttam, csak emlékszem, hogy ment a 2000-es évek elején az A+-on, a sulim melletti buszmegálló menetrendjének keretére valaki fel is graffitizte filctollal, hogy "Slayers a kis boszorkány" ;)
2021. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert adta a TV.
2021. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Mert adta a TV."


Kicsit konkrétabban? Mert a "Barátok közt"-öt is adta/adja a tévé, mégsem nézte/nézi mindenki kötelező érvénnyel.

2021. máj. 14. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem mindenki. Épp csak annyi ember, hogy megérje 20+ évig csinálni folyamatosan. Ha nem lett volna nézettsége, a csatornának nem érte volna meg vetíteni, s elkaszálták volna.


A Slayerst adta az A+ és az Animax. A gyerekek nézték, mert ez ment a TV-ben. Mivel meg volt nézettsége, nem álltak le a sugárzással, így még tovább adták, még több gyerek nézte, stb. Ezt se nézte mindenki.

2021. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint a Naruto, csak, mert azt tolták a képébe a gyerekeknek, vagy, mint a Pokémon még korábban. Pedig Narutonál is sokkal jobb animék vannak, sajnos a magyarok mégis csak a Narutot meg egyéb hype s.arokat ismernek.
2021. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy stílusa annak az animének ami nekem hiányzik egyszerűen, amikor a Zero kara Hajimeru Mahou no Sho-t néztem az folyton erre emlékeztetett, de valami hiányzott, persze Szabó Gertrúd szinkronhangja is sokat hozzáadott Lina karakteréhez.
2021. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó egyénenként. Nekem pl alapjáraton is tetszett. Imádom a fantasy animéket és bár a story nem is ép a legjobb de élvezhető Lina karaktere.
2021. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az animék virágzásának elején találta meg a célközönségeit. Az RTL már vetítette az InuYashá-t, váratlanul a Cool késő estén premierelte a Slayers-t, és rövidesen elindult az A+ adó. Nagyon sok tini érdeklődését felkeltette, hogy mik is ezek az animék.
2023. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!