Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyarországon alkotott...

Magyarországon alkotott (boszorkány) koven?

Figyelt kérdés

Magyarországon tudom ez egyáltalán nem elterjedt viszont kíváncsi vagyok hogy vannak e olyan boszorkányok akik egy kovent alakítottak? :) Aki benne van ebben a dologban az tudja hogy mire gondolok boszorkány alatt. (Witchcraft és azokhoz fűződő különböző tevékenységeket végző spirituális emberek, bocsi ha rosszul fogalmaztam én is kicsit uj vagyok ebben)

Ha van ilyen valaki akkor az le tudja írni a tapasztalatait, mivel másabb kovenben dolgozni mint egyedül? Köszönöm, és légyszíves kíméljetek meg a negatív kommentektől mert nem vagyok kíváncsi rájuk. Ha nem hiszel ebbe és nincs tapasztalatod akkor semmi baj, de nem kell lehordani a másikat ;)



2020. dec. 27. 19:02
 1/2 Grimfox ***** válasza:
94%
Általában csak kisebb wicca covenek vannak, meg ugye a wicca egyház is képviselteti magát valamilyen formában. Hagyományos boszorkány covenekről még nem hallottam. Az inkább nyugatra divat.
2020. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, én is úgy látom hogy csak wicca kovenek vannak, sima boszorkány kovenről nem tudok. Úgy tűnik ez egyedi gyakorlatnak marad, de nem is baj.
2020. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!