Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a legrosszabb anime sorozat?

Mi a legrosszabb anime sorozat?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni hogy melyek azok az animés sorozatok, amiket jobb ha elkerülök.

2021. máj. 15. 12:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Naruto
2021. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
7-es, miért kéne rossz animét nézni? Ha nem tetszik, kaszálom. Nem kötelező végignézni semmit. XD
2021. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#7

Az Ex-Arm szar, de "ártatlanul" szar. Egy szódával elmenős történetet odaadtak egy inkompetens, animációs filmek terén teljesen tapasztalatlan csapatnak, és az Ex-Arm lett az eredménye.


Vannak a világon szar animék, amik legalább többé-kevésbé kompetensen vannak megcsinálva, legalábbis a dolog technikai oldált tekintve, de tartalmi szempontból menthetetlenek. Lenézik és sértegetik a nézőjüket azt sugározva, hogy az írók/stáb/kiadó szerint egy alantas ösztönlény szintjén vagy. Fel lehet sülni az írással, fel lehet sülni a kivitelezéssel, de meghozni azt a tudatos döntést, hogy úgy kezeljük a nézőinket, mintha gẹci lötyögne a fejükben, azt nem lehet kimagyarázni.


Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria

Isekai wa Smartphone to Tomo ni.

Isekai Cheat Magician

2021. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen relatív,de én például jobban jártam volna ha elkerülöm az alábbiakat:

Nisekoi

Sword Art Online

Boku no Pico

Yaribu

Oreimo

Hypnosis Mic(Nagyjából az összes hárem és Idol anime)

Happy Sugar Life

Akame ga Kill

Diabolik Lovers

Citrus

Toaru Majutsu no Index

Tales of Vesperia

Senryuu Shojou

Ensemble Stars

Gunjou no Magmel

Oushitsu Kyoushi Heine

Vampire Knight

Hana Yori Dango

Netsuzou Trap

Fairy Tail

Tamako Love Story

Boruto

DanMachi

Nanatsu no Taizai

Shokugeki no Souma

B Project

Nagi no Asukara


Remélem tudtam segíteni.

2021. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A Nagi no Asukarát azért sokan szeretik. Különleges világa van.
2021. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
15. Nem is objektíven írtam.
2021. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. :)
2021. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%

Uhh a 4-essel nem tudnék egy légtérben megmaradni, aki így leszólja az elfen liedet... Kinek a pap és kinek a papné:D

Kérdező: nekem azok számítanak rossznak amiknek nem tetszett a vége, soul eater, tokyo ghoul(2. évad), death note(L miatt), lovely complex stb. stb.

Alapból nem kezdek bele olyanba am "rossz":D előtte kikérem valaki véleményét, eleget csalódtam.

2021. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#18

Pedig az Elfen Lied bőven rászolgál még ennél komolyabb leszólásra is.

2021. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%

#12

Nem kell, csak akkor ne válaszoljanak olyan kérdésre, hogy mi a legrosszabb anime, mivel akkor nyilván nincs róla tudásuk. Max azt tudja megmondani, hogy neki mi tetszett a legkevésbé, de ettől nem lesz a legrosszabb.


#13

Az Ex-Arm manga története elmegy, csak nem arról bsezéltem. Amikor animét csinálsz, akkor el kell dönteni, hogy mit vágsz ki és mi marad az animében. Az Ex-Arm anime története sehogy nem megy el, mivel értelmetlen, ezért itt nem csak animáció terén vannak gondok.


Attól meg nem lesz valami a legrosszabb, hogy idiótának nézi a nézőt egy sorozat, szóval ez elég gyenge érv.

Az Ex-Arm minden szempontból rossz/legrosszabb. Az animáció egy dolog, de a történet és rendezés sem sikerült. Inkonzisztens dolgok történnek, értelmetlenek a párbeszédek, a karaktereknek nincs személyiségük.

Nincs még egy ilyen anime, ami ezt összehozta volna ilyen jól.

2021. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!