Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a legrosszabb anime sorozat?

Mi a legrosszabb anime sorozat?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni hogy melyek azok az animés sorozatok, amiket jobb ha elkerülök.

2021. máj. 15. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez szubjektív, mindnekinek más. Nekem például az a Naruto, de grafikai igányesség szemponjából sok nemrégi indult mahou shoujo sorozat. Például a Sailor Moon Crystal első évadja úgy ahogy van, egy grafikai igénytelség csúcspontja, ami nekem, mint az eredeti rajongójának, kissé rosszulesett.
2021. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet számodra más a 'rossz' ami nekem vagy akárki másnak, így ezt magad kell megtapasztald, hogy számodra milyen a rossz anime.

Én személy szerint nem szeretem azokat az unalmas, tipikus shounen animéket, amiben semmi újat nem mutatnak fel, a női karakterek levannak butítva stb.

2021. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok kettő között dönteni: Loveless vagy Elfen Lied.
2021. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Számomra ezek:


Attack on Titan

SAO

Elfen Lied

Kuroshitsuji

Naruto

Bleach

Excel Saga

Nana

Paradise Kiss


Számomra ezek nézhetetlen, semmitmondó animék tele életképtelen és buta karakterekkel.

2021. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
3-mas a Loveless nem rossz anime, én mondjuk szeretem. Az egyetlen hibája, hogy sosem fejezték be és pont olyan helyen vágták el a sztorit, ahol már kiderült volna valami. A mangája mondjuk szerintem nagyon jó lett. De ez emberfüggő.
2021. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Na ez az,kb.az összes felsorolt anime a kedvencem. Innen làtszik,mennyire szubjektív.

Nana szerintem az egyik legjobb. Elfen Lied szintén. De kinek mi. :)

2021. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

A nem szereted és kataszrofálisan rossz közt fényévek vannak.

Tagadhatatlanul a legrosszabb az az Ex-Arm. És ebből látszik, hogy a többség nem néz rossz animét, max átlagos animét, ami neki nem tetszik.

2021. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy korábban mondták, ez szubjektív. Én pl bírom a Narutot, az AOT pedig az egyik kedvencem.

A Sukitte ii na yo-t pedig egyszerűen képtelen voltam végignézni, számomra az élvezhetetlen kategória.

2021. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.
2021. máj. 15. 16:28
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

#5

Konkrétan minden szempontból értékelhetetlen. Karakterek és történet nulla, teljes kidolgozatlanság. A dialógusok botrányosak, az író azt se tudta, mit akar írni, csak kellett valami körítés a shounen-ai vonalnak. Ami megint csak rossz: Kezdjük ott, hogy nem valami egészséges egy 12 éves meg egy 20+ férfi együtt (pedofil gyanús), ráadásul meg sem értik egymást, végig az megy, hogy ugyanazokat a hibákat követik el. A világa meg úgy wtf, szóval aki szűz, cicafülei vannak? :D A harcok rendszere egyáltalán nincs átgondolva, random utasításokat mondanak, ami megint csak random megtörténik: Ennyi erővel annyit kéne mondaniuk, hogy "égj el 1000 fokon" és vége. A háttérzenék egyébként nem rosszak, de tényleg ennyi.

2021. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!