Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animéket keresek, mint...

Olyan animéket keresek, mint a Plastic memories vagy Angel beats, vagy akár ott van a Steins;gate - ha sírni akarok mit nézzek?

Figyelt kérdés
Régebben ezek nagyon meghatottak, megsirattam rendesen ezeket az animéket, de manapság nem igazán találok megfelelőt sajnos, ami erős sírós állapotot idézne elő. Időnként előfordultak még amiket megkönnyeztem, de igazán mély nyomot nem hagytak, mint a kérdésben felsoroltak.

2021. máj. 20. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Violet Evergarden

Clannad

Air

Kimi ga Nozomu Eien

Banana Fish (én nem egy epizódján majdnem bőgtem, plusz ez nem való gyenge idegzetűeknek)

Boku Dake ga Inai Machi

Hello Sandybell

A hosszúlábú apu (ebben is vannak szomorú epizódok)

Anette

Candy Candy

2021. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

To your eternity

Your name

Your lie in April

2021. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Plastic Memories-t is szeretem, a másik kettő, amiket említettél a top 10 kedvencemben is benne vannak. :D


Ajánlom, nézz szét a Key animék között. A Key cég készítette az Angel Beats-et is. :D A két kedvencem tőlük a Clannad: After Story és a Charlotte. Mind a kettőt nagyon ajánlom, nagyon nagy kedvencek ezek is. :)


A Steins;Gate-hez hasonló... Az első által ajánlott Erased is egy nagyon jó anime. Sok köze nincs SG-hez azon túl, hogy időutazás van benne, de irdatlan jó ez is. És még ajánlom - ha nem láttad - a Steins;Gate 0 sorozatot. Nehéz leírni, hogy micsoda, általában 2.évadnak hívják, pedig marhára nem az. Mindegy, folytatás, és legalább olyan jó, mint a sima SG. Sőt, számomra holtversenyben van ez a két anime. Azt hozzátenném, hogy a Steins;Gate 23,5.részét nézd meg a 0 előtt, különben egy kukkot sem fogsz belőle érteni. :D


És még ott van a Code Geass, ami az egyik legzseniálisabb anime, amit láttam. Tudom, szörnyűnek tűnhet elsőre - úgy értem, bishounenes rajzolás, mechák (nagyon nem bírom a mechákat), de olyan jó sztorija van, amilyet még nem láttam.


Nem hasonlít az általad sorolt animékhez, de lehet sírni rajta: Your Lie in April. Nagy kedvenc ez is. :)


Én ezeket ajánlom. :D Konkrétan minden általam ajánlott mű benne van a 10 kedvencemben, szóval mindegyiket nagyon-nagyon ajánlom. :)

2021. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fruit basket nekem ez beültet.
2021. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!