Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bele akarok kezdeni egy uj...

Bele akarok kezdeni egy uj anime sorozatba. Monanátok anime, neveket? (Mármint érted hogy értemxD)

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 19:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Mondanátok*

És ha lehet, pár szót is kérnék, hogy miről szól.. köszönöm❤

2018. aug. 7. 19:46
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Címeket?


Milyen érdekel? :) Ha van, akkor listát is küldhetsz. Ha nincs, akkor a kedvenceidet írd le. Vagy ha még nem láttál olyan sokat, akkor film, sorozat, vagy könyv címeket is szívesen fogadunk! :)

2018. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Az AA (Animeaddicts ha esetleg nem ismernéd) oldalán keresgélj szerintem. Ott állíthatsz be műfajokat, ha találsz egy animét, akkor általában ismertető is van hozzá, megtalálod, hogy hány részes, mikori, minden új projektről is tudomást szerezhetsz, stb stb...

(Az animéknél inkább a cím szót használják a név helyett, végülis a könyvekre, filmekre is ezt használják legtöbbször. És nem tudom, hogy hogy érted ("mármint érted, hogy értem xD"), de megpróbáltam segíteni :D)


Remélem, hogy megtalálod a számodra tökéletes animét!^^

2018. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

hát ami kötlező az a

naruto, naruto shippudden, boruto

bleach

fairy tail

one piece

ezek mind shounen animék (akció, vigjáték, dráma)

ha romantika vigjátékot akarsz akkor ezek a kötelezöek

golden time

zero no tsukaima (ebben van akcio, vigjáték, és romantika)

ore monogatari (ki visz a komfort zonádbol :D)

darling in the franxx az év legjobb animéje

ha valami lélektanit akarsz akkor

steins gate

guilty crown

AnoHana

2018. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Shounen:


Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Shokugeki no Souma

Hunter x Hunter 2011

Boku no Hero Academia

JoJo

Samurai Champloo

Noragami

D.Gray-man



Romantikus:


Lovely Complex

Kimi ni Todoke

Toradora!

Shigatsu wa Kimi no Uso

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Sakurasou no Pet na Kanojo

Ouran Koukou Host Club

Clannad: After story



Lélektani:


Mahou Shoujo Madoka Magica

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Death Parade

Kino no Tabi: The Beautiful World

Shinsekai yori

Psycho-Pass

Wolf's Rain

Parasyte- the maxim



Az utolsó válaszoló szerintem nagyon nincs otthon az animékben, a felsoroltjai közül a legtöbbet nem ajánlom (Kötelezők a neverending shounenek... ezen jót nevettem. A Guilty Crown-t pedig azt tanácsolom messziről kerüld el, annál nagyobb hulladékkal még nem nagyon találkoztam).

2018. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

"hát ami kötlező az a


naruto, naruto shippudden, boruto


bleach


fairy tail


one piece"


LOL


"darling in the franxx az év legjobb animéje"


Még nagyobb LOL


Az 5-ös válaszoló szépen összefoglalta, bár a Steins;Gate-et kihagyni az én szememben főbenjáró bűn :D a lélektani a kategóriában ott a helye, köröket ver az összes felsoroltra

2018. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

azok az animék nem véletlenül jutrotak tovább a 24-ik résznél... a jojo és a shokugekivel még egyetértek de a wolf rain meg a death parade... (figyelj inkább ne mérjünk össze ki a nagyobb kocka...) a darling in the franxx (igaz az utolsó 2 rész tulzás volt) de ez egy eredeti történet volt aminek nem volt se mangája sem light novelája sem...

még a re zero hajimeru isekai to seikatsu ami nagyon jó volt

2018. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 7-es!

A 100+ részes animék a műfajukból adódóan ilyen hosszúak (neverendig shounen), és legtöbbször nem a minőség a meghatárózó, hanem a kerekterek és a történet könnyű befogadhatósága és a látványos harcok. Ha a hosszú animék automatikusan jónak számítanának, akkor a Naruto és a Bleach tökéletes darabok lennének, a Puella Magi Madoka Magica pedig egy trash. A Darling in the franxx közelről sem az év legjobb animéje, csak nagyon hype-olt és találsz magadnak 1-2 waifu-t. A Re:Zero sem egy nagy eresztés, de egy időben ez is sok hype-ot kapott és mindenkit lehet össze-vissza shippelni, és úgy tűnik mostanában ez kell a fanoknak.

2018. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
nem azt mondtam hogy tökéletes de nyilván sokkal sikeresebbek mint egy 12-24 részes anime... ez tény meg azért hiába jössz a mahou shoujo-kal ami szintén egy fanservic... meg figyelj nem én kezdtem egyböl irni hogy fu de rossz meg nevetséges animék amiket irtam mindenkinek más tetszik pl én a Magical Girl Madoka Magica-rol még nem is hallottam de nem kezdem egyböl ocsmárolni hogy milyen fhoss meg minden (de amugy az)
2018. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
meg azért a re:zero elég ujdonság volt az animáciok nagyon szépek voltak és nem egy 20-dik fekete haju srác aki minden erőlködés nélkül owerpower mert valami baleset történt vele és legyünk jó szivüek vagy egyéb okok miat de a szociális + mentális ereje meg egy 0 ami elég sok animében van bent (Isekai Maou to Shoukan, Hyakuren no Haou (ami a legnagyobb csalodás) Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, Isekai wa Smartphone to Tomo ni)
2018. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!