Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért utálják Minetát, ha más...

Miért utálják Minetát, ha más perverz karaktereket szeretnek?

Figyelt kérdés
Sanji, Jiraiya, Roshi mester, Meliodas. Őket általában imádják.

2021. máj. 21. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők legalább csinálnak értelmes dolgot a perverzkedésen kívül.

Valamint Mineta karakterdizájnja nem éppen csábító...

2021. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert Mineta inkább a tipikus leskelődő 12 éves kis fiúcska szintjén van. Mindegy neki, hogy mit lát, csak láthassa. Még az úszóruhás (nem bikinis!) lányoktól is be van zsongva.


Ellenben pl Jiraiya egyszer meg is jegyezte, hogy Tsunade után még ő sem leskelődne, mert öreg. Amúgy egyidősök, s Tsunade az egyik jutsujával pont fiatalabbnak néz ki. :D De legalább tartja magát valamihez.

2021. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az úszóruhás lányoktól én is bezsongok 🤣🤣
2021. máj. 21. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es teljesen nem vagy képbe tsunadét illetően!!! Jiraiya azért nem leselkedi tsunadét mert amikor egyszer megpróbálta tsunade el törte pár bordajat meg szép belső sérüléseket okozott neki
2021. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azért mert nem néz ki túl jól. Ha szexi lenne,mindenki leszarná, hogy mit csinál.(lásd. Hisoka)

Amúgy én bírom és nem szeretem ezt a nagy utálatot körülötte,főleg nem a vádaskodást.

2021. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!