Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Violet Evergarden : The Movie...

Violet Evergarden : The Movie csak én vagyok összezavarodva? Miért nem az van a filmben mint ami a trailerben? 2 része lesz a Movie-nak?

Figyelt kérdés

Tehát megnéztem a Violet Evergarden : The Movie című filmet

( [link] , de nem volt haladás a történetben, mikor utána néztem ezt a trailert találtam:


https://www.youtube.com/watch?v=AoXgbhuHKXE


Ennek ugyan az a neve, mégis más történik benne. Ez kijött egyáltalán már? Mikor lehet magyar feliratra számítani? Légyszi segítsetek mint kevertem össze.


2021. máj. 23. 17:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet hogy az Animek.hu weboldalon rossz lapra töltötték fel a filmet? Mert egy másik lapnál a kép az a filmből van amit néztem, ott viszont nincs még semmi feltöltve. Szétnéztem indavideón is, de a "The Movie" hoz csak azt a filmet adja be amiben a testvérpár története van.
2021. máj. 23. 17:05
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mert csak összeszedik valahonnan a cuccot, megse nézik, mi mihez tartozik


amit láttál az ez: [link] 2019-es, valahol 2020-ban jöhetett hozzá felirat


aztán később jött egy másik film is:

[link]

elvileg már ez is fent van a torrent oldalakon, de a minőségét nem tudom és a fordítók nem szeretnek szar minőségből fordítani és gőzöm sincs, kifogja fordítani

2021. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Á értem, az első linken levőt néztem meg és a másodikat láttam a trailerben. Akkor csak összekeverték, már tapasztaltam náluk sajnos. Köszönöm szépen.
2021. máj. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!