Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Piece anime mely részek...

One Piece anime mely részek szónak Sanjiról és Zororól még?

Figyelt kérdés

Elkezte nézni, és ugráltama részek között , mert csak pár dolog érdekel , nem igazán akarnám mégignyálazni a majdnem 1000-es animét, úgyhogy akinek van kedve segítsen :


Légyszi ha tudjátok rész szerint írjátok meg , melyik arcokban kapnak nagyobb szerepet Zoro és Saji.

Tudom, hogy van olyan is amikor szétválik a csapat és mindenkinek mutatják a saját akcióját, akár ez is érdekel, ha izgi és hosszú a két szereplőé.


Ezeket már láttam:

Zoro:

1.feltűnés kiszabadítás

gyerekkor

a felnőtt szemüveges gyerekkori barátnő hasonmás első tali ezt nem tudom ez most tényleg a kislány e aki meghalt)

a majdnem szeppuku a szamurajos arcban.


azt hogy hogyan melegetek össze a türkizöld hajú gésa csajjal azt nem tudom az pl mikor van ?


Meg, hogy gogyan szerezte a melkasá lévő hosszú vágást ?


Meg amikor feltűnt a szemüveges csaj , mintha egy halványzöld hajú pasas is képbekerűlt, aki Zoro apja lenne vagy ki az ?


Sanji:

Gyerekkorbandába csatlakozás

Luffyval való küzdés a eskűvös arc elejétől a végéig.

Amikor megsérűl a háta mikor Chopper csatlakozik arcban.


Pl nála nem tudom, mikor szerezte vagy fedezte fel azt a képességét , hogy tűzes lába van meg tud repülni..Az mikor van ?


Nem hiányzik a negatív komment, ha épp ott tartasz amire kíváncsi vagyok kérlek írd meg.



#kaland #kalóz #Zoro #One Piece #Luffy #démongyümölcs ördög gyümölcs
2021. máj. 23. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem akarsz negatív kommentet... de nincs sok értelme annak amit csinálsz.
2021. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Na nehéz feladat de várj privátban írok
2021. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Meg, hogy gogyan szerezte a melkasá lévő hosszú vágást ?"

szerintem ez még a Mihawktól kapott vágás, valahol a 24. rész lehet

[link]

2021. máj. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha végignéznéd az egészet, akkor olyan dolgokat is felfedeznél, amiket nem is tudtad hogy érdekelne :) Ráadásul az adott jeleneteknek nagyobb érzelmi töltete van, ha ismerjük a hátterüket és nem kontextusból ragadjuk ki őket.
2021. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!