Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aoharu x Kikanjuu-ból ismert...

Aoharu x Kikanjuu-ból ismert Midori és Fujimoto pároshoz hasonló animét keresek , milyen van még? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Tehát nem az a vonal érdekelne , hogy egy csaj bekeveredik a fiúk közé, hanem ,maga az anime hangulata és a szereplők közti viszony.

Mint a fentebb említett, és nem a nyalizós része az alárendeltől.

Jó példa még a Servamp.aZ Évák és Servampok közti kapcsolat.

Vagy a Vampire knightból Kaname meg Hanabusa, Hakuokiból Hijikata és Heszke.

Tehát ez az alá főlé rendelt viszony.

Ezek is mind olyanok, és az atnoszféra is olyan, hogy lavírozik a kegyetlen jelenetek és a humor között.



Az alap Shonen animéket ismerem , tudom, hogy kb az összes animében vannak ilyen karakterek, ezért én rövidre és kevés szereplősre értem inkább, amik nem olyan híresek de mégis megkapóak.


De ha tudtok olyan keresőt ami a karakterek személyisége alapján ajánl animét az is jó lenne :)


A kategória mindegy. Kivéve a Shojoai vagy a foci anime azok nem érdekelnek.

A Kuroko no Basetet ismerem. A Kaleido start is ismerem.



Az ilyen kategóriába tartozhatnak a kiskölykökre vigyázó felnőttek szitus animék, abból láttam a Black Butlert a 7Ghost a Pandora Hearts-öt , ezek mind tetszettek, de most felnőttekről szólót keresek.


Vagy a Maffia animék is hasonlóval bírnak.

Láttam már a BananaFish- t.A Gangsta-t a Bungo S Dogs-t .



2021. máj. 26. 00:26
 1/2 A kérdező kommentje:

Hát nem a legjobb kulcs szavak vannak kiemelve, de szóval a szereplők ez a fajta kapcsolatának domináljon a a részek során amit taglalatam , az a lényeg a kérdésemben.



Köszi a segítesz !

2021. máj. 26. 00:28
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja es nem feltetlen Shonen aira értemm , bar a legtöbb arra futt ki akar rejtve is XD.

De ezzel nincs bajom :).

2021. máj. 26. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!