Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed az Akame ga...

Mi a véleményed az Akame ga kill című animéről?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 05:31
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

egyik első animéim egyike, nekem bejött, kivéve a vége (utolsó ~5 rész kb.)

mást nem tudok írni, évekkel ezelőtt néztem

2021. máj. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D-Mano ***** válasza:
60%
A történet erősen kezd, eléggé egyedinek tűnik, sok lehetőség van benne. De a későbbi részek során kezd elközépszerűsödni. A vége meg kb. csak oda lett h. nyva. Ha belekezdesz, unatkozni nem fogsz, mert végig szórakoztató, csak éppen csúszkál lefelé a színvonal- a végét leszámítva azért megmarad egy erős közepesnek.
2021. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szar. Az egyik legrosszabb sorozat, amit végig is néztem.
2021. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, de teljesen átlagos.
2021. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én végignézni se tudtam. Szerintem borzalmas.
2021. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kissé ködösek az emlékeim... az biztos, hogy csalódás volt.

Nem mondanám jónak.

2021. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Jo volt a vége tény nem jo de mert csak az anime elvitte a történetet a vége fele!!!

Akit érdekel le írom SPOILER eredetileg úgy van hogy közösen harcolna esdeath meg a csapata ellen! Sokan nem halnak meg pl tatsumi és mine valamint kurome sem halt meg viszont leone meg hal a mangában! A történet amugy folytatódik a lényeg legyőzik esdeath-et és a csapatát de tatsumi össze olvad a teigujával és sárkánnyá válik mine-al él addig (szeretőként dugták is előtte) kurome meg wave-vel jön össze

Ugye akame az animében sivatagba megy na most a manga így folytatódik akame lesz a középpontban egy új csapattal és elvileg valami gyógymódot keres tatsuminak

Ja igen mine terhes is (amugy én csak azt nem ertem hogy egyetlen szex miatt miert esik mindenki teherbe az animekben…?! A középkorban is egy házaspárnak akik keféltek éjjel nappal azoknak is 30-40 év házasság alatt is csak 6-8 gyerekük született

Persze ne értsen senki félre védekezni KELL! 😅😂 csak azt mondom hogy az egész nagyon bizonytalan

2021. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

#7-es a középkorban atlagosan (durván) 40 év volt az átlag életkor. A gyerekek kb.fele jutott el a felnőtt korig szóval ezért nem volt sok gyerek egy átlagos családban.


Bocsi az off miatt.

2021. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as tényleg? 😅😂 mert pl érettségis törni lehet tanulni hogy átlagosan a családban 8 gyerek volt ebből 4-5 elte meg a felnőtt kort valamint ott vannak a királyok nemesek akik fele ennyi gonddal küszködtek! Ott is átlagban 5 volt a gyerek ebből 3-4 erte meg a felnőtt kort

A gyerekek 70%-a ha már tippelünk mert vannak források

A középkor is meg olyan hogy csak akinek abszolut nincs fogalma róla az mondja hogy a középkor egységes volt! Azert nagyba függ hogy roma bukása 470 körül vagy pedig az 1000. Forduló de még nagyban eltér az 1300 az 1500 és az 1700-as évek is!

És akkor beszélhetünk paraszti életről vagy pedig a vissza városadás… ettől függetlenül a született gyermekek száma dominál jelen esetben az pedig 20-40 év házasság után is csak maximum 5-8 volt! Ennyit bírt egyetlen egy nő! Az araboknál persze sokkal több volt! Volt olyan eset is ahol 100 gyerek született de hát nem egy anyától hanem kb 20-30 ágyastól…

2021. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sőt most is van hogy egy gyerek csak évek után sikerül! Jó persze ma már mérge több dolgokat fogyasztunk csak hogy régebben az élet sokkal keményebb volt ami ugyan úgy kihatással volt a nemző képességre
2021. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!