Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Mushoku tensei című animéről...

A Mushoku tensei című animéről mi a véleményed?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A protagonista az általam leginkább gyűlölt karaktertípus, így az első két rész után nem néztem tovább.
2021. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó.

Ki nem állhatom az isekai animéket, de ez teljesen magával ragadott.

2021. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit talán gyorsan halad, az anime második fele nekem jobban bejön. A perverziót kicsit már untam (eddig se volt problémám vele mondjuk).

Tetszik, hogy a főszereplő nem az a fajta, hogy ő akar a legjobb lenni meg hasonlók, egyszerűen csak nem akarja elkövetni az előző élete hibáit és egy kb. normális életet akar élni, ami nem jön össze látszólag.

És nem az a szokásos unalmas isekai.

2021. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Jó lehetne, ha nem vinné ennyire túlzásba ezt az undorító perverziót. Ez húzza le az egész animét. Egy felnőtt apuka olyat mondd, hogy "kikötözve hagynám a lányomat az ágyadban". A lánya, amúgy hány éves is? Biztos 15 alatt van. ÉS egy apa a büdös életben nem mondana ilyet. A főhős egyik részben rossz szemmel nézi, ahogy az apja megcsalta az anyját, a következő részben meg már arról beszél, hogy milyen háremet alakítana. És mi az isten volt az a jelenet, amikor 40 éves lélekkel rámászott egy 14 év alatti kislányra?????? Nagyon kanos lehet az írója, és ez okozta a vesztét nálam. Bár ahogy elnézem sokan ezeken a részeken nevettek is, szóval nem tudom, melyik tábor az undorítóbb. A készítők, vagy a nézők.
2021. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Fogdfel egy alternatív világként, teljesen más szabályokkal, ha nem olvastam félre, itt 15 évesen már felnőttnek számít mindenki. Nem mellesleg, 10-15 évesen már elindul az emberben a másik nem iránti érdeklődés. Rudeusnak bőven volt pár éve, hogy inkább egy kanos ~10 évesnek érezze magát legbelül mint egy 40 éves felnőttnek.

(bár az LN-hez hasonlítva az anime abszolút perverzebbnek tűnik néhány ponton)

2021. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Akkor ez egy elég szarul megírt világ. És nem, Rudeus belső hangja végig a már tapasztaltabb, középkorú fickó. Semmi jele nincs annak, hogy ő azonosult a fiatal testével, nem úgy gondolkodik. Még ki is mondta, hogy most egy lolival van, vagy valami ilyesmi. És nem ez az egyetlen gondom. A vörös hajú kislány apjának a mondatát hogyan magyarázod? Ebben a világban normális, ha egy apa ilyet mond? A 4. részben a borzalmasan megírt megcsalós sztorit mivel véded? Miután nagy nehezen megbocsátottak Paulnak, ő már arról dumált, hogy Ghislaine milyen jó az ágyban. És ezeket POÉNNAK SZÁNJA, mikor teljesen felháborító. Aztán nemtom hanyadik részben, amikor három lány körbeállja Rudeust a bálban, a vöröske apja szól egy olyat, hogy "ha ágyba viszed valamelyiket, legalább védekezz". Hát ööö... azért ennyire nem érettek, még ha érdeklődnek is egymás iránt. A védekezést meg nem tudom mivel képzelte el, állatbőrrel? Vagy az író elfelejtette, hogy egy középkori fantasy világban járunk. Bár gondolom ezt meg azzal fogod magyarázni, hogy ott létezik mágia. Nyilván azzal minden megoldható. Kétlem, hogy az írónak megfordult egyáltalán ez az eszében. Roxy új tanonca kölyök létére ahogy meglátja Roxyt már folyik a nyála, meg nyalogatja azt a szobrot vagy mit mint egy vadállat. Egyébként ha ennek az alternatív világnak ilyen szabályai vannak, akkor mégis mivel reflektál a mi világunkra? Másképp semmi értéke egy alkotásnak.
2021. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

"A főhős egyik részben rossz szemmel nézi, ahogy az apja megcsalta az anyját, a következő részben meg már arról beszél, hogy milyen háremet alakítana"

more! más az hogy lányokat akar maga köré, és más az hogy az apja megcsalja az anyját!

2021. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Valóban. Csak hogy Paul nem is Rudeus apja. Ezért nem is idegesítette nagyon magát rajta. De ha már valaki selejtnek tart valakit azért mert megcsalt egy másik embert, akkor nehogy már háremet akarjon mert az még rosszabb.
2021. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!