Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Piece manga olvasók felé...

One Piece manga olvasók felé lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Régen imádtam az One Piece animét, de kb Dressrosa arc közepénél vettem észre, hogy mennyi időhúzás van benne. Több résznél lemértem, hogy a 20perc játékidőből hány perc volt ami ténylegesen előre vitte a storyt vagy a karaktereket és hány perc volt ami csak töltelék filler rohangálás, nevetgélés, eltévedés stb stb stb. Átlagba kb 5perc tartalom volt benne és 15percnyi teljesen fölösleges időhúzás meg ugyanaz az animáció többszöri felhasználása. (tudom, hogy OP-be mindig is lassan indultak be az arcok, de nem ilyen szintű időhúzás mellett)

De mivel szerettem az animét és nem akartam dobni ezért kitartottam mellette, viszont a Cake Island arcnál Luffy vs Katakuri fight előtt végleg dobtam. Szeretem OP világát, érdekelne a történet főleg mivel most kezdene még érdekesebb lenni, de egyszerűen nem tudom nézni az animét a fent említettek miatt.


A kérdésem az lenne a manga olvasókhoz, hogy a mangában is sok az ilyen vagy ott egy fokkal normálisabb a kivitelezés és megéri olvasni? Gondolom azért van ennyi időhúzás az animében, mert lassan már kb utoléri az anime a mangát és nem akarják szünetre rakni mert ugyanúgy mint AOT az 1. és 2. évad között, elvesztené a nézőinek jókora részét, meg alapból is hatalmas pénzkiesés lenne. De azért kikérném egy mangázó véleményét is, mert nem akarok fölöslegesen belekezdeni.



2021. máj. 29. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Dresrosa valóban különösen lassú volt, de utána szerintem jobb lett a tempó.

Most ahol tartunk ott egy rész egy manga fejezetet dolgoz fel (így soha nem fogja utolérni a mangát). Nyílván egy fejezet nem teljesen elég egy 23 perces epizód kitöltéséhez, de ezt extra jelenetekkel/bővítésekkel igyekeznek kompenzálni - amit véleményem szerint elég jól csinálnak. És ezzel megválaszolom az utolsó kérdésedet - a manga feszesebb :)

2021. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor adok lehetőséget a mangának.
2021. máj. 30. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem egy fejezetet dolgoz fel az anime kb felet. Ha egyet dolgozna fel akkor is behozná. Oda tart 3-4 hetente egy szünetetet.
2021. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átlagban egy egészet, de olyan is van, hogy hozzányúl a kövi fejezet pár oldalához. Tudom, mert évek óta olvasom az OP epizódjainak a wikijét.
2021. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!