Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc animétek és...

Everlight kérdése:

Melyik a kedvenc animétek és miért?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gintama,a zseniális humora miatt
2021. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Redo of a healer, azért mert egy mestermű
2021. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
parasyte a karakterfejlődés miatt.és majdnem kihagytam mert undorítónak tartottam a borító képét :D
2021. máj. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fullmetal Alchemist 2003-mas verzió.

Mert zseniális.

2021. máj. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csak 1-et nehezen választanék ki :D


berserk (hangulat, zene 10/10)

hajime no ippo (bírom a sportos dolgokat, én is edzek régóta)

yuu yuu hakusho (első animém és azóta is imádom)

steins gate (kvajó scifi-dráma)

hunter x hunter (fun & jó fightok, arcok)

jojo (best meme + mindenki ki van benne b*szva xD)

attack on titan (kb. mindenben kiemelkedő)

parasyte (kvajó horror(?)-dráma)

one punch man (fun af :D)

2021. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen négy anime van, amit minden társa fölé emelek. Ez nekem a top 4, a sorrend gyakran változik köztük.

- Clannad: After Story - Az egyik legzseniálisabb dráma, amihez szerencsém volt. Lassú, érzéki, érett, és nagyon sok mindenről szól. Az egyik legmélyebb mű, amit valaha is láttam, a 18.része pedig úgy enblock az egyik legjobb anime epizód, amit láttam. Amúgy ez a Clannad anime folytatása, ami egy egészen jóra sikeredett romcom, de én az After Story-ra esküszök.


- Code Geass: A legnyomasztóbb, legnehezebben emészthetőbb és legzseniálisabb sztorik közé sorolom, amit láttam. Egy science fiction politikai háborús király- és a karakterdráma, ami egy diktatúra elleni forradalmat és egy azt követő még durvább diktatúrát mutat be, mindezt egy olyan zseni diák antihős főszereplővel, aki mellett Yagami Light elbújik szégyenében. Abszolút kötelező darab.


- Steins;Gate - A legjobb időutazós sztori, amit életemben láttam. Borzasztóan intelligens, néha piszok humoros sztori, az egyik legjobb szereplőgárdával. Egy nagyon jól összerakott thriller anime, én imádom minden percét. Halkan megjegyzem, hogy van egy folytatása, a Steins;Gate 0, ami szerintem egy irdatlanul zseniális... folytatás? Előzmény? Kutyatöke? Nem tudom, mi az, de annak zseniális.


- Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai - Sokkal egyszerűbb sztori a fenti háromnál, de én így is imádom (az animét, a mangát és a light novelt is - főleg az animét és a light novelt). Egy nagyon jól összerakott dráma, társadalomkritikával, irdatlan jó szereplőkkel, szokatlanul jó humorral, egy nagyon jó alapkoncepcióval és műfajához képest nagyon sok fordulattal. Nem olyan összetett, mint a Steins;Gate, nem olyan részletes, mint a Code Geass, és nem is olyan mély, mint egy Clannad: After Story, de ettől függetlenül abszolút itt a helye a kedvenceim között.


Amúgy neked, kérdező, mi a kedvenced?

2021. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Bnha - egyszeruen imadom a karaktereket, a sztorit, a rajzstilust, openingeket es mindent <3
2021. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gintama és a steins gate nekem is a kedvencek között van, a többiek már leírták miért. Ezeken túl:


- Fate széria: fate/zero, stay night, unlimited blade works és a heavens feel. Nagyon szeretem a fantasyt és ez a régmúlt idők hőseinek megidézése egy szent grál háborúba szerintem egy nagyon jó alapötlet. Erre egy bónusz a kiváló animáció, ami egy látványos harcjelenetekkel tűzdelt animén bizony nagyot dob.


- Monogatari széria: ez is több évadból áll, és annyira egyedi a látványvilága, a történetvezetése, meg a hangulata, hogy én mindenképpen a kedvenceim közé sorolom be.

2021. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jikookisreal ***** válasza:

Anime: AOT

Yaoi: Dakaretai otoko 1-i ni odosarete

2021. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!