Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a kedvenc shounen animétek?

Mi a kedvenc shounen animétek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Jelen pillanatban a Demon Slayert mondanám vagy a Goblin Slayert (kifogtam ezeket a "Slayer" animéket), de a mostani season-ből lehet előz a Jujutsu Kaisen.
2020. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a Dragon Ball és a 2003-mas FMA az örök kedvenc.
2020. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

nekem nagyon sok van de most csak néhányat írok le

Naruto

Naruto shippuuden

Fairy tail

One piece

Black clover

Boku no hero academia

Bleach


14/L

2020. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Comedy kategóriában:


-Saiki

-School Rumble


Comedy + Action kategóriában:


-Gintama

-Kenichi


Adventure + Action kategóriában:


-Hunter x Hunter

-Dragon Ball(sima főleg)

-Nanatsu No Taizai(első évada)


Action kategóriában:


-Yuu Yuu Hakusho


Egyéb kategóriában:

-Shokugeki No souma

2020. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

túl sok shounent megnéztem már, így nehéz választani, amit viszont nem rég fejeztem be, azok közül:


Ballroom e Youkoso


már csak azért is ezt választom, ugyan is sikeresen elérte nálam, hogy megnézzem az egészet 3 napon belül

2020. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha shounen akkor Naruto. Azon nőttem fel. :)

Utánna jön a többi Animax-es hasonló anime: Yuu Yuu Hakusho, Inuyasha, Dragon Ball GT, Bleach.

2020. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Death Note számít? Csak mert azt is a Shōnen Jump adta ki anno, de ahogy megfigyeltem, animés körökben kialakult az a konszenzus, hogy simán elmenne seinennek.
2020. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Számomra ez a 2 a legjobb. Az eredeti (még ha kicsit depresszív is) egy klasszikus, a "remake"-je pedig az egyik legjobban kitalált sztori amit valaha láttam/olvastam. Szívből ajánlom.

2020. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Kedvenc shounen anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Kedvenc shounen manga: D. gray man (de az anime is jó belőle, csak sajnos még nem fejezték be a történetet egyikben sem.)

2020. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Boku no hero academia- izgalmas, érdekes, szuper karakterek (a gonoszok is nagyon jók), menő harcok. Legjobb🥰


De a Hunter x Hunter is rohadt jó, bár ennek még nem értem teljesen a végére. Ez egyedibb szerintem mint a bnha, a karakterek nagyon jók és cukik, kilu és gon kapcsolata pedig nagyon szép (bár elképzelhető, hogy már inkább valami szerelem féleség (?) van köztük mintsem barátság, de szerintem ez inkább csak olyan mint a testvéri szeretet.🥰)

2020. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!