Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak nálam frissül folyamatosa...

Csak nálam frissül folyamatosan a toplistám animék terén?

Figyelt kérdés
Másnak úgy vettem észre vannak örök kedvencei és akár évek múlva is ugyanaz marad a listája, de nálam ez sokszor módosul és rendszerint az éppen most nézettek közül kerül ki a top 3 animém.

2021. máj. 30. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még nem kezdted túl régen az animézést. Ha a mainstreatől indulsz, akkor esélyesen bőven fogsz még jobbakat találni a jelenlegi kedvenceidnél.
2021. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

X századik anime után már nem fog érdekelni a top listád, mert egyiket se akarod majd a másik felé helyezni

+ erre rájön még az is, hogy egyes régebben nézett animére rá mondod, hogy igazán nem is annyira jó

2021. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert elkap teged a hype hangulat a jelenleg nezett animeidnel. Magyarul nem 100%ban az animet szereted, hanem a korulotte levo hypeot is, ami kesobb alabbhagy es mas anime lesz hype, akkor pedig azt fogod jobbnak tartani.

Regen en is igy voltam, szerintem ez teljesen normalis 16eves kor korul, direkt ezt hasznaljak ki az ilyen hype animek. Nekem se volt allandos a toplistam amig nem neztem meg regebbi animeket aztan rajottem, hogy eg es fold azert szeretni valamit mert jo, vagy azert mert hype.

2021. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán jönnek be a hype animék. Annyiban igazad van, hogy volt már hype anime is a kedvenceim közt, de azért, mert nekem is tetszett. Van olyan hype anime, amit egyáltalán nem bírtam nézni es nem is értem miért vannak úgy oda érte sokan.
2021. máj. 30. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Leirod a jelenlegi top3 animed? Meg mondjuk azokat ami fel eve volt top3
2021. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!