Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto 20-24.rész (?)

Boruto 20-24.rész (?)

Figyelt kérdés

Ez most lehet hülye kérdés lesz de nem láttam végig.

Szóval ezekben a részekben van hogy Sarada azt hiszi egy teszt miatt hogy Karin az anyja de végül ugyebár kiderül hogy tényleg Sakura az.

Viszont ugyebár ezt Karin csak a 24. rész végén mondja Suigetsunak hogy mekkora idióta mert tényleg Sakura az anyja, senki más nincs ott.

Ezek szerint Sarada abban a hitben él tovább hogy Karin az igazi anyja??

Meg persze Naruto aki hallotta az egész tesztes dolgot? (ezt amúgy sem értem mert ha valaki akkor ő biztos tudta hogy Sakura terhes...)

Mert ugyebár én utána nem láttam olyant hogy valahogy ők is értesültek volna a dolgokról.



2021. jún. 1. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
…gbgifefv
2021. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint Sarada a végén megtudja hogy tényleg Sakura az anyja. De ez nem biztos több évesek azok a részek régen néztem már.
2021. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!