Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan manga box?

Attack on titan manga box?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti rendeltetek már Attack on titan manga boxot? Én szeretném most megrendelni az utolsó 2. A 3. évad 1. és 2. felét. Csak elég drága, sajnos több mint 30 ezer... Szerintetek megéri?

Még július 1. előtt meg kellene rendelni, úgy nem fog ez az oldal sem megvámolni



2021. jún. 6. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. 30 ezer rengeteg pénz.
2021. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Akkor most manga köteteket, vagy az anime évadjait akarod megvenni?

Bármelyik is, amíg nem olvastad el az egész történetet, addig inkább ne adj ki pénzt rá. Főleg mert az AoTről van szó.


Nekem ez a szokásom minden médiával amit fogyasztok (manga, könyv, játék, stb) és még semmit sem bántam meg így.

Ha olvastad a végét és nem zavar hogy *ehemm* olyan amilyen, akkor hajrá...

2021. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Elolvastam már az egészet.

Egyébként manga box, az magába több mangát jelent. A 3. évadnak 2 fele van, azt a 2 szeretném megvenni. Az az a teljes 3. évadot. Remélem így érthetőbb :)

2021. jún. 6. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Interneten meg tudod nézni az összes részt, ami eddig kijött teljesen ingyen. Természetesen ha arról van szó, hogy mindenképp meg szeretnéd venni (kezedben tartani), akkor válaszomat hagyd figyelmen kívül. :)

2021. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Igen, tudok róla. Köszönöm, hogy szólsz, igazán kedves tőled. :)

Én nagyon szeretném kézben tartani, az mégis más. Megnéztem egyébként a fejezeteket interneten is, de ugye maga mint a könyv, borítóval teljesen más. ^^

2021. aug. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!