Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van sok helyen a Naruto...

Miért van sok helyen a Naruto Shippuuden (anime) 1. része elején az, hogy találkoznak Sasukeval?

Figyelt kérdés

Sok helyen néztem, és majdnem mindenhol az volt, hogy az első rész elején találkoznak Sasukeval. Miért van ez? Az tényleg ott van? Ha nem, valaki tudna olyan helyet, ahol jól van fent? (MAGYAR felirattal)

(Ahol nem volt ez az elején, ott meg teljesen nem úgy mentek a részek, ahogy az epizódlistában láttam.)



#Naruto #Sasuke #1. rész #Naruto Shippuuden 1. rész
2021. jún. 10. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Ez így helyes, tényleg benne van.
Nincs benne.
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egy előrevetítése annak, hogy később mi fog történni. Szándékos.
2021. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen nehéz beírni a keresőbe, hogy "Naruto Shippuuden 1 rész"?

Igaz, hogy csak átpörgettem, de Sasukéval találkozást nem látok benne. Meg sztori szempontjából se nagyon lehetséges.


[link]

2021. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ott van. Nem olyan ritka dolog filmekben, sorozatokban sem, hogy kezdéskor mutatnak egy jelenetet már az események sűrűjéből, majd végigvezetik hogy hogyan jutott odáig a sztori.
2021. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott van! A borutónál is ez lesz. Direkt van ez
2022. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!