Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnátok nekem hasonló animéket...

Írnátok nekem hasonló animéket, mint a Kanojo ga Koushaku-tei ni Itta Riyuu?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a történet és ezt a középkori stílust, hercegnők, kastélyok, romantikával és egy kis fantasyval imádom.


Amit keresek pontosan: Középkor vagy valami megközelítő korszak, nemesség, fantasy, romantika (ez kihagyható, ha jó a történet) és esetleg, írhattok még olyasmit is, ahol megtudják, hogy gyereke lesz a lánynak, (ha van ilyen) a babákért is odavagyok.


Amiket láttam: Arte, Yona of the Dawn, Snow White with the Red Hair, és azt ahol egy vöröshajú lány egy szörnykoponyás csávóval él egy birtokon valmaiért, már elfelejtettem a nevét.



máj. 21. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Most néztem meg, a sayonara no asa ni yakusoku no hana wo kazarou-t, kicsit hasonló, aki szeret sírni annak garantáltan ajánlom.
máj. 22. 01:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem csak európai kultúrkörben játszódó érdekel, akkor a Kusuriya no Hitorigoto-t tudom ajánlani.

A feudális Kínában játszódik egy nemesi udvarban. Minden van benne amit írtál, nemes udvarhölgyek, gyermek körüli bonyodalom, titokzatos herceg. Mindez kis romantikával, aranyos humorral, és mindenféle rejtélyekkel nyakonöntve.

A rajzolása gyönyörű, és magával sodor a történet.

máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, jöhet minden féle. Köszönöm szépen megnézem.
máj. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!