Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hősakadémia ki a áruló es...

Hősakadémia ki a áruló es mikor volt rola szo az anime be?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudjuk, a mangaka bevallotta, hogy kiment a fejéből ez a rész.
2021. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ez melyik évad, részben van? csak mert nem rémlik

de ha a mangaka se tudja, hogy volt ilyen jelenet az elég problémás

2021. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még az elején van utalás rá, amikor kikerül All Might órarendje vagy a gyakorlópályáé, nem emlékszem pontosan. Meg a tanári értekezleten beszélgetnek róla, hogy nem érdemes keresni, mivel akkor bizalmatlankodnának egymással.
2021. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
79%
Ha jól emlékszem a 3. évad végén esik róla szó mikor a tanárok kisebb gyűlést tartottak, a lényeg ,hogy valaki kiszivárogtatta az infókat a nyári táborról és arról az óráról ahol All Might is ott lett volna (amikor megtámadták őket azzal a csirkeszerű Nomu-val meg egy rakat kisebb gonosszal). Nem tudom azóta volt-e szó róla mert őszintén eddig csak az első három évadot néztem meg részletesebben, a 4. és 5. évadot csak felületesen ismerem. Mondjuk az eléggé gáznak hangzik ha még a mangaka is elfelejtette, viszont így annál rejtélyesebb s később nagyobbat tudna ütni ha továbbviszik ezt a szálat.
2021. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es: lol mi? Azz komoly


Kérdező: Senki sem tudja és a történet a mangában már ott tart hogy nem is érdekes szerintem. Olvastam kommenteket, azok a láthatatlan lányra gyanakodtak.

2021. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!