Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek? -Bnha

Mi a véleményetek? -Bnha

Figyelt kérdés

Sziasztok! !Először is leszögezném, hogy még nem olvastam a mangáját! Egy érdekes dolog merült fel bennem a napokban a Bnha-val kapcsolatban.

Ha az emlékezetem nem csal, Deku a képességének 20%át tudja használni. (Javítsatok ki, ha ez nem így van) Viszont már az 5. évadnál tartunk! Ha ugyanilyen tempóban halad Deku fejlődése szerintetek milyen hosszú lesz az anime?

Valójában nem akarom, hogy hirtelen az ütemezés felgyorsuljon, viszont tartok attól, hogy a végtelenedik évadra pedig a történet ellaposodik (ezt egyenlőre nem érzem a legújabb évadban, de nem szeretném, hogy ebbe a hibába essen)



2021. jún. 14. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a százalék diktálja a sztorit. Az igazából nem is fontos, használt már 100%-ot nagyon extrém stresszhelyzetben.
2021. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mangában alig telt el egy év a képessége megszerzése óta, animében úgy fél évnél járunk, szóval nem tekinthető éppen lassúnak a fejlődése az erőhasználatban. Sőt!


Egyébként nem ez határozza meg a történet folyását.

2021. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenes válasz az, hogy olyan hosszúra írják, amilyenre akarják. Viszont az jót tesz a sorozatnak, hogy határt szabnak a karakter erejének (bár ha a történet úgy akarja, úgyis átlépi azt).


#2

SZerintem nem az a lényeg, hogy a saját univerzumán belül mennyi idő telt el a történet kezdete óta, hanem hogy már a 31. köteténél jár, ami nem rövid futásidő. Viszont az, hogy ennyi időbe telt stabilan használni 20%-ot nem jelenti azt, hogy a jövőben sem fog felgyorsulni a fejlődése.

2021. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!