Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is rosszabb lett...

Szerintetek is rosszabb lett a One Piece?

Figyelt kérdés

Amióta Wano részek vannak azóta. A főszereplők, a szalmakalapos kalózcsapat (Luffy kivételével) már egyáltalán nem is szerepelnek. Mindig ennek meg annak a múltját mutatják. Unalmas harcok. Unalmas sztori. Az egyik rész meg amin kiakadtam hogy Luffy és Kid nagyon sokat evett és ilyen hatalmassá változtak a sok ételtől. Aztán kifújták magukat és ismét pikk pakk visszaváltoztak normálisra, soványra. Aztán Kid mondta valakinek hogy minden ember sz.rik stb..

Ilyen hatalmas marhaságot te jó ég!!!!



2021. jún. 14. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nevezik fillernek.
2021. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Nem. Az egész Wano arc.
2021. jún. 14. 22:01
 3/64 anonim ***** válasza:
58%

Jobb lett. Főleg a Dressrosa arc az nagyon lassú, de a Wano Island-et legalább jól csinálták meg.

A One Piece meg mindig is arról volt híres, hogy nagyon jó a world-building-je, neked meg pont ez nem tetszik.


Ahogy haladunk a story végefelé egyre többet fogunk meg tudni a múltról is ,vagyis szerintem több visszaemlékezés lesz, pl. a történelemből hiányzik 100 év, amiről kb. még semmit nem tudunk. Az is nyilván visszaemlékezés lesz.


Szóval de, elég jó még mindig a One Piece.

2021. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
De akkor miért raknak bele ilyen marhaságokat?
2021. jún. 15. 07:20
 5/64 anonim ***** válasza:
78%

#4

Mármint mi a marhaság? Oden kifejezetten FONTOS visszaemlékezése, amiből egy csomó mindent megtudtunk? Az nem marhaság.

2021. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
0%
A fingós részre gondolt.
2021. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
76%

Én ertem miről beszél!!!

Sajnos a mellek karaktereket elhanyagolták!!! Sanji és zoro már a shin sekai óta nem kap normális ellenfelet!!! Csak luffyra koncentrál a történet ha harcokról van szo ami nagyon nem jó! Zoro van olyan erős mint luffy sőt zoro még előnyben is van mert kardforgató!

Sanji most meg kapta a raid ruhát! Az ereje szintén megnőtt és lehet olyan erős mint luffyék talán max kicsit gyengébb de nem sokkal!!!

Remélhetőleg most hogy bigmom és kaido egyesült meg kapjunk azokat a jó harcokat!!! És remélhetőleg nem lesznek háttérbe szorítva a többi karakter!

Amugy igen világ építés jó meg minden de basszus a story csak luffyra koncentrál és 1-1 rész nagyon de nagyon lassú és nagyon sok benne a töltelék! Ez már megint nem építés hanem húzás mint ami volt 5-8 evvel ezelőtti részekben!!!

A mostani rész is basszus a fele meg az előző résznek is a fele az előző rész vége volt! Azért ez nagy pofán csapás!

(Ertem en hogy most. Az anime nagyon be erte odát akkor tartson szünetet az anime!

De a komolytalan sav az mindig is a one piece része volt!!! Kérdező mar az elso rész óta ez megy! A naruto valamivel komolyabb a one piece egyszerűbb könnyebben be lehet fogadni 1000 rész után is!

Én mondjunk arra várok hogy utobb átváltson a puskák ra mint az apja! 😅 sokkal jobb lenne meg erősebb is sőt valószínűleg usopp most eléggé meg fog erősödni főleg a kenbonshou hakija (érzékelő) lehetséges hogy a jövőben is látni fog és jobban mint luffy



Nekem meg csak az idővel van a bajom! Tul lassan telik! Igazán el telhet ezt volna már 4-5 év kalandozás közben nem csak 2 év idougras!

2021. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
75%

#7

Ami most megy az egy az egyben világépítés, és - ahogy írtam - kifejezetten fontos.

És még csak azt sem értem, hogy milyen harcot akrtok, mikor a Wano Island ugyanazt a route-ot követi, mint minden más arc esetében.


Megvannak az első, rövid összecsapások Zoro és Sanji esetében is és most jönnek a nagyobb, komoly harcok.

Ez eddig is így volt és várható,hogy ez lesz.


A pacing pedig a Wano Island esetében pont jó. A mangánál sokan mondták, hogy nem lett túl jó, mivel végig rush-olták az egészet, viszont itt pont annyival lassabb, hogy a világépítés tökéletes legyen.

2021. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Erre gondolok:

[link]


Komolyan a színvonal 0, sőt értékelhetetlen. Trágya ez a One piece

2021. jún. 15. 11:26
 10/64 anonim ***** válasza:
100%

#9

Az meg a comedy része, ami eddig is jelen volt az animében.

Ha ez lenne a "rossz", akkor az elmúlt 20 évben is rossz volt.

2021. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!