Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit jelképezett Haruli hosszú...

Mit jelképezett Haruli hosszú haja a Givenben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rég láttam már az animét, és kicsit megkoptak az emlékeim, ennek ellenére úgy rémlik, hogy volt valami jelentősége annak, hogy nem vágatta le. Mi volt az??

2021. jún. 22. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Onnantól kezdte el növeszteni, hogy meglátta a szerelmét asszem. Mert neki tetszett a haja.
2021. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem akkor azért növesztette, mert Akihiko (a dobos srác aki tetszik neki) azt mondta, hogy szerinte jól állna neki a hosszú haj.
2021. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Opvastam , hogy Japanban ez egy jelképes dolog (nem mintha bárhol máshol nem igy lenne) , levágják vag változtatnaka frizurajukon azok akiket szerelmi csalódas ért vagy véget vettek valaminek és egy új kezdetnek vágnak neki.
2021. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy végűl levágta talána filmben (merthogy az is lett időközben).
2021. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Akihiko miatt növesztette meg és végül levágta a filmben. Legalábbis én így emlékszem, de én is régen láttam.
2021. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ma néztem meg a moviet. Igen, valóban levágatta, amikor Akihiko visszautasította.
2021. jún. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!