Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan animekarakter, akit...

Van olyan animekarakter, akit kb mindenki utál, de ti nagyon szeretitek, és nem értitek az utálatot körülöttük?

Figyelt kérdés
Nekem Subaru a Re Zero-ból. Eleinte tényleg egy egocentrikus pofoznivaló hisztigép, de azért elképesztő, hogy két évad alatt mekkora karakterfejlődésen ment át. Óriási kedvencem lett, és egyáltalán nem látom ugyanolyan karakternek, mint volt a sorozat elején. De ezzel a véleménnyel kb egyedül vagyok, az emberiség rühelli őt. Idk y.

2021. jún. 25. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mineta
2021. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gabi
2021. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg, Gabi! Én sem értem, miért utálják ennyire. Szerintem teljesen megérthető karakter.
2021. jún. 25. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy nagyon szeretem Minetát, de nem is értem körülötte ezt a nagy gyűlöletet. Én kifejezetten kedvelem őt.


Lehet csak nálam van így, de az én baráti körömben mindenki nagyon utálja Urarakát. Pedig én eléggé szeretem őt.

2021. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sakura. Nyilván nem tud olyan erős lenni, mint Sasuke vagy Naruto, de egyáltalán nem gondolom egy idegesítő useless karakternek.

Takumi a Nanából. Hát na, őt van miért utálni, de én imádom. :D

2021. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Eren az Attack on Titan-ból. Szerintem sokan át se érzik, mi mindenen megy keresztül abban az univerzumban egy karakter.
2021. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sakura. Fel kell tudni ismerni, hogy mikor a szereplő a rossz, és mikor van az, hogy a mangaka egész egyszerűen képtelen normálisan megírni egy női karaktert.
2021. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Laylah ***** válasza:
100%
Kikyou (Inuyasha)
2021. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy újabb voks Mineta mellett. Ha belegondoltok Kaminari személyisége hasonló Minetáéhoz, mégis őt szerintem leginkább a kinézete miatt sokan szeretikxd.
2021. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Griffith (Kenpuu Denki Berserk), de értem miért utálják
2021. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!