Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Solo leveling manga?

Yaurin kérdése:

Solo leveling manga?

Figyelt kérdés
Honnan lehetne megrendelni? Mindenhol ki van fogyva, nem tudni mikor várható újra, egyedül egy booksinc nevű oldalon találtam amit viszont nem tudom mennyire megbízható és amazonon, de ott van 2, egyiknél a +42$ a szállítás másiknál 127$, van még egy normális árban az viszont teljesen noname, semmi visszajelzés így pedig nem tudom mennyire biztonságos.

#manga #manhwa #Sololeveling
2021. jún. 30. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Hogyha beírod újra a keresőbe, hogy Solo Leveling, akkor meg is tudod rendelni a light novelljeit, és a többi köteteit is. Ahogy láttam, eddig csak 3 van kint. A rendelés nem kerül sokba, mert magyar az oldal, és vannak rajta kuponok és kedvezmények némelyik könyvnél.

2021. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy amit belinkeltem manga, az angolul van. Magyarra még senki sem fordította le és adta ki.
2021. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, tudom hogy angol, magyarul nem is nagyon szoktam ilyeneket olvasni. Annyi kérdésem lenne még esetleg, hogy mennyire megbízható az oldal? + itt azt írja, 50% "az egész világon keressük" Szóval van rá esély gondolom, hogy nem lesz és ez esetben visszakapom a pénzt vagy hogy működik?
2021. júl. 4. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, még soha sem rendeltem erről az oldalról, csupán láttam, hogy egyesek jó véleménnyel voltak róla, ezért is ajánlottam. Amilyen oldalakat szoktam használni könyvrendelésre, az a bookline és a libri, viszont sajnos ezeken nincsent fent a Solo Leveling manga/manhwa angol változatban. (Azért írtam így, mert bookline-on fent volt, csak németül, de gondolom az nem számít.)

Visszatérve a legutóbbi kérdésedre, szerintem ez az "50% esély"-es dolog úgy működhet, ahogyan te is mondtad. Hogyha nem lesz meg a könyv yx napon belül, akkor visszaszólnak e-mailen, és visszaküldik a pénzt. De hogyha nem bízol teljesen az oldalban és a bankkártyás fizetésben, akkor ott van a készpénzzes fizetés is, amit meg tudsz adni a rendelésnél. Meg ahogyan láttam az első vásárlásnál lehet kapni kedvezményt, habár ez nem tudom, hogy mennyire számít. Ennyi az, amit tudok. (Jó rendelést!)

2021. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2021. júl. 5. 00:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült megvenni vagy megrendelni a Solo Leveling köteteit?
2021. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!