Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért más a vége a seven...

Miért más a vége a seven deadly sins animének és a mangának?

Figyelt kérdés
Most néztem meg az animét és nem hallottam arról hogy lenne folytatása egy filmet leszámítva de ahogy tudom az se a fő mangát követi

2021. júl. 1. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy más a vége? Azt tudom, hogy eléggé összecsapták a chaos arc-ot de nagyjából ugyanaz a vége.
2021. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
nem hallottál arról? pedig a mangát folytatták azt nem tom mennyire de szó esik benne az arthur királyságról és a kerekasztal lovagjairól ugye ezek nagyja a 7 bűn gyermekei nyugi nem spoiler csak tudatlanság mert az egész bűn kb a lovagok szüleiről van el nevezve pl ban lancelot apja míg meliodas tristan apja
2021. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jah erről tudok, de ha megnézitek a manga utolsó fejezete = utolsó évad utolsó epizódja. [link]

Az a manga, ami Tristanra (Meliodas és Elizabeth fia) fókuszál, az már a sequel. Szóval nem ugyanaz a manga... a folytatása...

2021. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen általában ezek nem is ugyan azok mert pl a cím miatt

Ennek főként eladási-gazdasági törvényi okai vannak

2021. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!