Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vampire Knight animének és...

Halibel kérdése:

A Vampire Knight animének és mangának ugyanúgy van vége?

Figyelt kérdés

És még egy kérdés:

Hány részes a Bleach c. anime?


2012. máj. 22. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ugyanúgy.

Jelenleg 360 epizód felett járunk, pontosan nem tudom, mert a vetítő csatorna dobta a Bleach-et a Narutoért, és nem tudom, hogy aki átvette, az tovább folytatta-e már.

2012. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És miben más a manga?

(mert az animében Yuuki almegy Kanaméval)

2012. máj. 22. 12:23
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja, és mégegy :D

Az Inuyasha hány részes?

Előre is köszönöm :)

2012. máj. 22. 13:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Vampire Knight manganak meg nincs vege! Meg fut! Az InuYasha

167+26 reszes. Az utolso 26 resz mar mas neven fut: Inuyasha: The Final Act

2012. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. jún. 1. 19:57
 6/6 Eszter 202 válasza:

Nem tudom, hogy érdekel-e még, de azért írogatok egy kicsit :)

n is csak dióhéjban tudom.

Szóval, 1 év telik el a guilty végétől. Yuukt Aidou tanítota a tudnivalókra, és bár még mindig szétszórt néha, sokkal felelősségteljesebb, nyugodtabb és távolságtartóbb, akár a többi tisztavérű. Ruka a nőiességre nevelte. Azt ösztöneivel még nem tudott teljesen megbarátkozni. Gyakran jár Zeron az esze, hogy mi lett vele, és a közeleg a bál, amin bemutatják.

Eközben Zero szenved az átalakulástól, kap egy levelet a szövetségtől, hogy felügyeljen Yuukiék bálján. A Cross akadémián megjelent egy tanár, aki ugyanúgy tanár, akárcsak Yagari, de csak 4 évvel idősebb Zeronál. a neve Kaito, és már régebbről ismerte Zerot. Bizalmatlan a fiúval, bármikor megölné. Még a saját testvérét is megölte, aki vámpír lett. Ennek ellenére sokszor dolgoznak együtt a manga folyamán.

Ő elmondja Yorinak (Wakaba Sayori, Yuuki legjobb barátnője), hogy ezen a bálon találkozhat barátnőjével, és becsempészi.

A bálon Zero és Yuuki idegenként viselkednek és megjelenik egy tisztavérű, Shirabuki Sara, aki igazából már a guiltyban is benne kellet volna, hogy legyen. Amint meglátja Sayorit, megjegyzi, hogy finom falat, és hogy milyen bátor, de amint megfogja Yori kezét, Zero közbeavatkozik. Ekkor találkozik először Yuukival, aki megfogja a kezét, de Zero csak annyit mondd, hogy eressze el, aztán elmegy.Yuuki beszélget még Saraval, aki azt mondja neki, hogy maradék tisztavérűnek össze kell fognia.

Megjelenik Takuma is, akit a nagyapjával folytatott harc után Sara elrabolt, és látszólag nincs vele gond. Yuuki találkozik Sayorival, beszélgetnek egy kicsit, de fény derül egy gyilkosságra. Sara férjét Ouri-samat (tisztavérű) ölik meg.

Eközben Zero küzd a vérszomjával, majd ő is a tett helyszínére siet.Kiderül, hogy a férfit egy vadász ölte meg. Sara és Takuma haza megy, ahogy a többi vendég is. Az autóban folytatott beszélgetésükből kiderül, hogy Sara nem is annyira összetartó, ő akar a királynő lenni, minden áron.

Ennyi volt a bál kb. Amúgy 93 fejezetes volt a manga, az 50-edik fejezetig tartott a guilty. Amit elmondtam az 6 fejezet volt.

2016. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!